automatická převodovka

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
XPajas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 04.10.2016 16:04
Bydliště: Rožnov

Re: automatická převodovka

Příspěvek od XPajas »

To dělá spoustu firem, jenom odlišit, kdo to skutečně umí v případě nějakého záludnějšího problému.

A tady se třeba dají koupit díly (krom toho, že tam opravy i dělají):
http://www.opravaprevodovky.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Zkušenost s nimi nemám, ale koupil bych tam díly, s využitím rad a zkušeností, to jo.
2004 4.2 V8 AXQ v benálu, bez LPG

z.fousek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 07.09.2011 17:24
Bydliště: Opolany

Re: automatická převodovka

Příspěvek od z.fousek »

Ahoj, můžete mi prosím poradit nevíte o někom v okolí Poděbrad nebo Kolína kdo by mi vyměnil olej v automatu, začíná to cukat při záření na 5 nahoru i dolů a lehce na 6. Dik
VW Touareg V10, Škoda Fabia III 1.2tsi, Passat 3C variant, 2.0Tdi BMA-100kw

XPajas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 04.10.2016 16:04
Bydliště: Rožnov

Re: automatická převodovka

Příspěvek od XPajas »

z.fousek píše:Ahoj, můžete mi prosím poradit nevíte o někom v okolí Poděbrad nebo Kolína kdo by mi vyměnil olej v automatu, začíná to cukat při záření na 5 nahoru i dolů a lehce na 6. Dik
Zkus autoservis Kvapil, odkaž se na na mě (Touareg V8). 604526722. Poděbrady.
2004 4.2 V8 AXQ v benálu, bez LPG

z.fousek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 07.09.2011 17:24
Bydliště: Opolany

Re: automatická převodovka

Příspěvek od z.fousek »

Dík za tip, jinak zkoušel jsem ještě udělat diagnostiku a vyskočila mi chyba P0700 chyba v obvodu řízení automatické převodovky, na netu jsem našel že by to mohlo být olejem a zaneseným filtrem a nebo elektromagnetama. Neřešil jste někdo stejnou chybu?
VW Touareg V10, Škoda Fabia III 1.2tsi, Passat 3C variant, 2.0Tdi BMA-100kw

Uživatelský avatar
ol@f
Člen klubu
Příspěvky: 239
Registrován: 10.03.2010 23:58
Bydliště: Brnenska naplavenina
Kontaktovat uživatele:

Re: automatická převodovka

Příspěvek od ol@f »

zkus zavolat sem http://www.zp-automatic.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; jezdíme k nim na výměnu oleju na 2ks TII a jedné audi s CVT převodovkou a jsme spokojeni.
2.5T & American Muscle

z.fousek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 07.09.2011 17:24
Bydliště: Opolany

Re: automatická převodovka

Příspěvek od z.fousek »

ol@f píše:zkus zavolat sem http://www.zp-automatic.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; jezdíme k nim na výměnu oleju na 2ks TII a jedné audi s CVT převodovkou a jsme spokojeni.
Škoda že jsou až z Brna, v Poděbradech máme autorizovaný servis VW, kluk kterej mi auta opravuje říká že tady v okolí s automatem jediné k nim tak se tam stavím zeptat na orientační cenu.
VW Touareg V10, Škoda Fabia III 1.2tsi, Passat 3C variant, 2.0Tdi BMA-100kw

Odpovědět

Zpět na „Touareg“