Vybrovani podvozku

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Luboš v10
Člen klubu
Příspěvky: 9
Registrován: 26.08.2016 21:52

Vybrovani podvozku

Příspěvek od Luboš v10 »

Chlapy začalo mi vybrovat v podlaze po přidání plynu,typuji to na silentblok na dif,neřešil to někdo?dekuji

spagre
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 28.08.2010 18:07
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybrovani podvozku

Příspěvek od spagre »

Ahoj,

tohle řešil už asi každý, kdo měl něco najeto, nebo to bylo starší. Čekni toto: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... 3&start=30" onclick="window.open(this.href);return false; s klukem, který turka v garáži nikdy neměl sme to zvládli za pár hodin.
Paša 2003 v kombíku, Touareg 2008 3.0 TDI

Luboš v10
Člen klubu
Příspěvky: 9
Registrován: 26.08.2016 21:52

Re: Vybrovani podvozku

Příspěvek od Luboš v10 »

Super,kouknu na to.děkuji

Luboš v10
Člen klubu
Příspěvky: 9
Registrován: 26.08.2016 21:52

Re: Vybrovani podvozku

Příspěvek od Luboš v10 »

Rychle jsem to skouknul,ale mam asi trochu jiné příznaky,vše je OK,jen kdyz jedu třeba 80 a přidám plynule plyn a auto zabere,tak to žáby říje do podlahy tak na dvě nebo tři vteřiny a jak se zvedne rychlost tak je zase klid....

spagre
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 28.08.2010 18:07
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybrovani podvozku

Příspěvek od spagre »

No tož vlézt pod auto a jestli je to ložisko už vyměklé, tak šici doporučují výměnu dříve, než tě to někde nechá:) Nám to taky nejdříve jen popískávalo, pak to začalo při různých rychlostech a ve finále jsem to cítil v opěrce. No a pak už to bylo asi jen 50 km a bylo hotovo.
Paša 2003 v kombíku, Touareg 2008 3.0 TDI

Odpovědět

Zpět na „Touareg“