Touareg III 2018, update navigace - nelze přes USB/SD

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
tomas.rancak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 16.09.2017 22:24

Touareg III 2018, update navigace - nelze přes USB/SD

Příspěvek od tomas.rancak »

Ahoj,
požádal bych o radu, koupil jsem Touarega 2018 - Navi Discover PRO a chtěl bych si aktualizovat mapy.

Bohužel mi nabízí pouze metodu "online". Možnost přes USB/SD není na displeji vůbec k dispozici.

Foto je z Arteona, kde to šlo. U Touarega je pouze pravé "tlačítko"

Díky moc předem

Tomáš
Přílohy
IMG_9595.jpg

dan7211
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 17.08.2010 07:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg III 2018, update navigace - nelze přes USB/SD

Příspěvek od dan7211 »

Ahoj, taky řeším aktualizaci map na tomot vozidle, ale nikde jsme nic nenašel. Nejde nějak připojit auto k datum (externí sim), aby si potom stáhnul sám aktualizaci a aktualizoval si dopravu a nabízel objízdné trasy a pod....

Enzo007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 27.08.2010 12:34

Re: Touareg III 2018, update navigace - nelze přes USB/SD

Příspěvek od Enzo007 »

Zdravím, měl jsem stejný problém u tuarega 2020. Problém je v zazipovaných mapách stažených z ofiko webu VW. Když mapy rozbalíte třeba v raru, tak je auto nevidí. Mapy jsou komprimované v programu "7zip" a v tom je musíte i rozbalit. Já jsem si stáhnul Express Zip File Compression a podařilo se. Mám nahranou novou aktualizaci. Na stránkách VW o aktualizaci je dole odkaz na stažení návodu na instalaci aktualizace do auta. Je to v angličtině, ale dá se to podle toho udělat. Držím palce.

tomas.rancak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 16.09.2017 22:24

Re: Touareg III 2018, update navigace - nelze přes USB/SD

Příspěvek od tomas.rancak »

Díky za postřeh, mapy jsem rozbaloval přes total comander - u Arteona to fungovalo bez problému.
U Touarega chybí vůbec ta možnost volby aktualizace z SD/USB. Jednotka je aktualizovaná a nic.

Nakonec se mi podařilo mapy natáhnout - ale ne v menu navigace, ale přes online aktualizace systému
Už si to přesně nepamatuji, nebylo to moc logické - auto bylo připojené na domácí wi-fi, ale data to kopírovalo z SD..

Asi jsem moc nepomohl.

p.s. dle stránek VW šel Arteon krásně, Touareg ne.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“