Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: přední světla- prosim o radu
PříspěvekNapsal: 18.09.2016 10:55 
VWsenior
VWsenior

Hodnost:

VWsenior

20.04.2015

22

Zdravim všechny,potřebuju poradit,mam r5 rok 2004,měl jsem to v servisu na diagnostice.tam mi řekli že je vše v pořadku.ale pak jsem si všiml že když odemknu tak se mi nerosviti světla večer.a když vypnu zapalovani tak mi hned vypnou.a předtim jsem odemknul dalkačem a rosvitili se mi světla a po vypnuti motoru mi chvilku svitili a ted se hned vypnou.a misto aby se rosvicely večer,tak se mi rosviceji ve dne.nevite kde jsou nějake čidla nebo něco.i jsem to skoušel naštelovat v menu,dal jem tam i 60 sekund a furt nic.

Předmět příspěvku: Re: přední světla- prosim o radu
PříspěvekNapsal: 20.10.2016 20:46 
Pilot
Pilot

Hodnost:

Pilot

04.10.2016

58

Praha Vychod

Ahoj, přidam dotaz k Tvemu, abych nezakladal nove tema o svetlech a jediné info o předních světlech jsem našel ve vláknu o něčem úplně jiném:

Vcera postupne obe potkavacky zhasly, nevim proc. Jdu to vyndat a na jedny strane ten mechanismus nefunguje (neposouva se to) a na druhy strane urvany vrsek sroubu, takze taky nic.

Tedy chápu to dobře (a napišme to do toho vlákna pro případné další nesťastníky ), že musím sundat přední nárazník a pak to půjde ven ? A je nějaký postup, jak to vyndat, když je nárazník dole, nebo to už je intuitivní ?

No a že zhasla jedna strana a po dalším nastartování druhá (jen přední potkávačky) je shoda náhod, nebo nějaký známý problém ? Palubní počítač hlásí zkontrolovat světla, diagnostika žádnou chybu nenašla (pokud jsem já hledal dobře...)

PříspěvekNapsal: 20.10.2016 23:13 
VWsenior
VWsenior

Hodnost:

VWsenior

04.05.2015

181

Plzeň

XPajas píše:
Ahoj, přidam dotaz k Tvemu, abych nezakladal nove tema o svetlech a jediné info o předních světlech jsem našel ve vláknu o něčem úplně jiném:

Vcera postupne obe potkavacky zhasly, nevim proc. Jdu to vyndat a na jedny strane ten mechanismus nefunguje (neposouva se to) a na druhy strane urvany vrsek sroubu, takze taky nic.

Tedy chápu to dobře (a napišme to do toho vlákna pro případné další nesťastníky ), že musím sundat přední nárazník a pak to půjde ven ? A je nějaký postup, jak to vyndat, když je nárazník dole, nebo to už je intuitivní ?

No a že zhasla jedna strana a po dalším nastartování druhá (jen přední potkávačky) je shoda náhod, nebo nějaký známý problém ? Palubní počítač hlásí zkontrolovat světla, diagnostika žádnou chybu nenašla (pokud jsem já hledal dobře...)

Ahoj, není pro mě úplně zřetelné z tvého popisu, jak máš poškozený mechanismus na šuplíku světla, ale z osobní zkušenosti funguje "akorát"plochý šroubovák a kladívko (pokud ti zbylo ozubené kolečko). Pokud bys byl v takové fázi, že bys musel šuple vyndat, tak jsou tuším dva šrouby pod nárazníkem, resp. jeho plastovými držáky a dva šrouby zezadu, tam jestli si dobře vybavuji, se dá dostat z podběhů. Můžeš přidat foto, v jakém to máš stavu...

PříspěvekNapsal: 20.10.2016 23:16 
VWsenior
VWsenior

Hodnost:

VWsenior

04.05.2015

181

Plzeň

itale78 píše:
Zdravim všechny,potřebuju poradit,mam r5 rok 2004,měl jsem to v servisu na diagnostice.tam mi řekli že je vše v pořadku.ale pak jsem si všiml že když odemknu tak se mi nerosviti světla večer.a když vypnu zapalovani tak mi hned vypnou.a předtim jsem odemknul dalkačem a rosvitili se mi světla a po vypnuti motoru mi chvilku svitili a ted se hned vypnou.a misto aby se rosvicely večer,tak se mi rosviceji ve dne.nevite kde jsou nějake čidla nebo něco.i jsem to skoušel naštelovat v menu,dal jem tam i 60 sekund a furt nic.

Přepínač světěl máš na automatiku? Funkce comming a leaving home se řídí světelným/dešťovým senzorem (na skle u zpětného zrcátka).

PříspěvekNapsal: 30.11.2017 16:44 
VWsenior
VWsenior

Hodnost:

VWsenior

31.07.2015

110

Vychod ČR

Ahoj. nechci zakladat nove tema,tak se zeptam tady: jdou nejak seřidit BIxenonove svetla v Touaregovi r.v.06 ? svitej mne docela nahoru :(

PříspěvekNapsal: 30.11.2017 17:59 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

04.11.2009

12844

Humpolec

Ano a potom základní nastavení diagnostikou

VW Touareg 2008 R5 + chip
Mitsubishi Colt 1999 1.6 16V 66kw

chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, originál HF, MF volantů, výměny palubních přístrojů pal.pc - maxidot atd, PIN, IMMO, dojezdy km, dojezdy oken - i SAG!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510, zobrazení parkovacích senzoru na navi, mapy atd.. tel 776200941, ODBLOK OBRAZU RNS

Zobrazit autorovy stránky  ICQ  

PříspěvekNapsal: 30.11.2017 18:52 
VWsenior
VWsenior

Hodnost:

VWsenior

31.07.2015

110

Vychod ČR

tornado1 píše:
Ano a potom základní nastavení diagnostikou