Novy majitel touarega

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Northcz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 16.11.2016 17:51
Bydliště: Řitka
Kontaktovat uživatele:

Novy majitel touarega

Příspěvek od Northcz »

Dobry den.
Rad bych nasel nekoho kdo by mel zajem a hlavne i cas pomoci mi s mym Touaregem R5 128kW rv 2004
Mam par problemu a tak jsem se rozhodl pozadat nekoho kdo by se me ujal.
Auto jsem dostal jako dar. Nemam problem vymenit dily mechanickeho razu ale co se tyka ruznych plastu a elekroinstalace do toho si netroufam. V elektrice se vuzbec neorientuji a plasty nejsou mym pritelem. :-(
Auto ma par drovnych vad na krase. Nejde otevrit okno u 5tych dveri, nedrzi vzpery 5tych dveri, odchlipnuta plastova ochrana u dveri ridice, Obcas zlobi xenoén na strane ridice.
To jsou zatim veci ktere jsem vypozoroval. Jinak myslim ze auto je celkem v pohode.
Rad bych pozadal nekoho zdejsiho kdo by mel cas a naladu naprosteho laika v tomhle voze seznamit s tim nac si dat pozor atd. a propadne i poradit ci primo opravit nektere neduhy.
Vim ze nejjednodussi cesta je znackovy servis. Ale popravde radeji s nekym s kym muzu pokecat a probrat ruzne zaludnosti v techto autech.
Bydlim kousek od Prahy. nemam problem nekam dojet.
Ale uprimne az do Ostravy se mi moc nechce. :-)
Jelikoz sem tady novacek netroufnu si primo nekoho otravovat.
Diky za propadne odpovedi.
Kontakt na me 702 156 732
nebo mozno i e-mail North@seznam.cz
s pozdravem Petr

Uživatelský avatar
Peterka72
Člen klubu
Příspěvky: 283
Registrován: 24.12.2010 20:15
Bydliště: Díra u Hanušovic

Re: Novy majitel touarega

Příspěvek od Peterka72 »

:wink: Tak vítej , třeba se někdo najde , musíš vydržet . Někteří na fórum nechodí každý den . :idea:

Northcz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 16.11.2016 17:51
Bydliště: Řitka
Kontaktovat uživatele:

Re: Novy majitel touarega

Příspěvek od Northcz »

Vsak take na pilu netlacim. :-). A navic stale se s novym vozitkem seznamujem. :-D Zatim je ke me vlidne. :-)

Jeste se zeptam na ty vzpery myslite ze tyhle budou OK??
http://autodily.mjauto.cz/vw/touareg-7l ... 29264.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Nebo radeji FEBI?
http://autodily.mjauto.cz/vw/touareg-7l ... 29439.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Touareg“