otevření vozu bez zámků a s vybitou baterií

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
stanleyzlin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 12.04.2011 14:33

otevření vozu bez zámků a s vybitou baterií

Příspěvek od stanleyzlin »

Pánové, pokud by jste věděli.....
mám R5 r.v. 2006 auto nemá žádné zámky otevírá se pouze dálkovým ovládáním a baterie tam je od vyýroby. Onehdá jsem měřil a všechny hodnoty jsou ok, auto je garážované. Celkem mě děsí situace, kdy mám jet na hory a ráno ne že nenastartuju ale spíš neotevřu auto. Je možné aby baterie totálně klekla bez varování a hlavně dá se nějak vůbec dostat do takového auta ??? (mimo kamene a obětování jednoho skla že ano....) :cry:

díky za případné odpovědi

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: otevření vozu bez zámků a s vybitou baterií

Příspěvek od GeneHawkins »

To je ovšem chyba, vymontovat všechny zámky. Osobně by mě zajímalo proč to. Asi by stálo za úvahu vyvést si dva kabíky někam třeba do nadkolí, abys mohl - v případě potřeby - přes kabely nažhavit alespoň tolik, abys odemkl.
A samozřejmě taky druhé klíče...

stanleyzlin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 12.04.2011 14:33

Re: otevření vozu bez zámků a s vybitou baterií

Příspěvek od stanleyzlin »

na toto jsem si myslel, jenom potřebuju upřesnit - ty kablíky tahnout z prostoru motoru a z míst kde se připojuje např. kompresor , tedy kostra (černá) a ten výstupek (červená) ? nabije respektive oživím tak baterii která je tímto uzamčená vevnitř pod sedačkou ?
díky

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: otevření vozu bez zámků a s vybitou baterií

Příspěvek od GeneHawkins »

Připíchnul bych to někde vlevo nahoře u tý krabice s tím kontaktem, kam se připojujou kabely.

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: otevření vozu bez zámků a s vybitou baterií

Příspěvek od hasmen »

GeneHawkins píše:Připíchnul bych to někde vlevo nahoře u tý krabice s tím kontaktem, kam se připojujou kabely.
Kluci,pak sem dejte fotky,aby to čórkaři nemuseli hledat... :potlesk:

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: otevření vozu bez zámků a s vybitou baterií

Příspěvek od GeneHawkins »

A jak si to čórnutí jako představuješ? Možná by ti někdo přes noc mohl vysósnot baterku, to jo... ;)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: otevření vozu bez zámků a s vybitou baterií

Příspěvek od Mára_VR6 »

GeneHawkins píše:A jak si to čórnutí jako představuješ? Možná by ti někdo přes noc mohl vysósnot baterku, to jo... ;)
:-) :-) :-)
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

automoto1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 25.02.2009 19:41

Re: otevření vozu bez zámků a s vybitou baterií

Příspěvek od automoto1 »

ide to bez problemov.mas SZ.nepisal som to sem z jasneho dovodu.

Koutva
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 02.09.2010 22:18

Re: otevření vozu bez zámků a s vybitou baterií

Příspěvek od Koutva »

Přes noc neodejde bat, tak abys neotevřel dvěře. Už se mi to stalo u Sharana, že mi kočka nechala světla, když kecala a neslyšela pípání - po zamčení za chvíli svítí jen obrys. Nějak to bude ošetřeno, protože jsem byl u známého a taky baba mu nechala světla u BMW 735 a servis mu po tel. řekl, že bat. se chrání a po půl hod. dá impůlz k otevření . PO hod. otvřel centrál a pak jsme otevřeli kapotu a přes káble nahodil motor, projel se a vše bylo OK. V návodu u Turka o tom nic není , ale mohlo by to být podobné. Ani bufík bat úplně nevymele. Možná po dlouhém ohřevu nenahodí motor, ale tak jak se chrání a nevyjede naftu, to znamená, že na rezervu nafty bufík nejede, tak určitě ani nevymele baterku.Asi je to spíš otázka pro servis.

buldog
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 03.01.2012 23:29

Re: otevření vozu bez zámků a s vybitou baterií

Příspěvek od buldog »

Mám také způsob bez ničení čehokoliv.Pošlu pouze SZ

milanja
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 15.03.2015 00:03

Re: otevření vozu bez zámků a s vybitou baterií

Příspěvek od milanja »

Stala se mi podobná věc. mám nefunkční zámek u řidiče a zapomněl jsem zhasnout světla, baterie se vybila a já neodemkl. kamarád co má servis musel přijet a odemkli jsme to tak že si lehl pod auto, kabely píchl na startér, tím baterie dostala dost nato abych odemkl a otevřel kapotu a pak už to šlo lehce.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“