Problem zo startovanim

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
rrobertto
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 29.04.2016 23:14

Re: Problem zo startovanim

Příspěvek od rrobertto »

Ahojte takze po 3 mesiacoch problem ten isty vypinanie startovania po 2 sekundach.potom zasa 2 tyzdne vsetko ok.az pred 2 tyzdnami som sviznejsie jazdil pred domom vypol motor a za 15 min.som chcel nastartovat a zasa to isté ale tentokrát asi 50 dvojsekundových startov a nic po 3 hodinach startovalo uz normalne ale nechytilo ani na startspray tak diagnostika píše vsetko ok.okrem tlaku na rampe pri štartovaní je tam 0.
Testovalo sa cerpadlo v nádrži je ok.vysokotlake cerpadlo sa dalo na org.test a tiez ok.tak na 100%ze su trysky zlé. dnes mi volaju z firmi ze su ok.sa uz smejem autoelektrikári nechapu ani mechanici

rrobertto
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 29.04.2016 23:14

Re: Problem zo startovanim

Příspěvek od rrobertto »

Problem vyriešený blbol snimac otacok klukovej hriadele.

Uživatelský avatar
tdtom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 04.03.2018 15:41

Re: Problem zo startovanim

Příspěvek od tdtom »

Ahoj, ja bych asi u tohoto tematu zustal. Mam podobny problem. Toci mi motor, ale bylo to jako by odchazele baterie, takovy toceni netoceni. Takze jsem koupil novou baterii a problem stale stejny, toci to motorem, jako kdyz je baterie KO. A lepe to startuje, pokud otocim klicem nejprve na polohu 1 (jen nazhavim) a pak do polohy startovani. Sice to toci jako s vybitou baterii, ale nastartuju vzdy. Pokud klicem otocim rovnou do polohy startovani, tak treba jen 2x otoci motorem a nic to pak neudela. Takze znovu jen do polohy 1 - nazhavim a pak nastartuju. Mohl by to byt ten senzor otacek, jak popisoval rrobertto? Diky za odpoved.
VW Touareg 3.0 V6 TDI

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Re: Problem zo startovanim

Příspěvek od Benik »

koukl bych na kostrici kabel v pravem podbehu a to dost důkladně... i pod buzirku bych se podival... dale na starter samotný... nepises kolik mas najeto... kolem 200-250tis km je starter v dosti spatne kondici...

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk

jiraper
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 23.07.2017 11:40
Bydliště: Hůrka,Jeseník nad Odrou

Re: Problem zo startovanim

Příspěvek od jiraper »

Vypadá to že je přidřený startér a baterka ho neutočí.

Uživatelský avatar
tdtom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 04.03.2018 15:41

Re: Problem zo startovanim

Příspěvek od tdtom »

no ma to okolo 150 tis. a ma je na sto procent. je to v6 tdi a kupoval jsem to se servisni knizkou po prvni majitelce a servis jen VW. Plna historie vozidla.
No me spis zarazi ze to lip startuje, kdyz nejprve nazhavim a pak nastartuju, pokud to dam rovnou na startovani a cekam tak tam jsou velky problemy.
Ale na sto pro projdu tu kostrici cestu a kdyz pak tohle nepomuze tak asi ten starter.
To ze uz do toho pani nic neinvestovala pred prodejem je mi docela jasny, takze takovy ty opravy jako ramena, kosti a dalsi blbosti, s tim se clovek porve a vymenil jsem vsechno co se mi zdalo v haji, vcetne vsech oleju, ale tohle me dokaze pekne nas..t :) kdyz clovek nevi co s tim.
VW Touareg 3.0 V6 TDI

Pája Šulc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 29.12.2016 15:50

Re: Problem zo startovanim

Příspěvek od Pája Šulc »

tdtom píše:Ahoj, ja bych asi u tohoto tematu zustal. Mam podobny problem. Toci mi motor, ale bylo to jako by odchazele baterie, takovy toceni netoceni. Takze jsem koupil novou baterii a problem stale stejny, toci to motorem, jako kdyz je baterie KO. A lepe to startuje, pokud otocim klicem nejprve na polohu 1 (jen nazhavim) a pak do polohy startovani. Sice to toci jako s vybitou baterii, ale nastartuju vzdy. Pokud klicem otocim rovnou do polohy startovani, tak treba jen 2x otoci motorem a nic to pak neudela. Takze znovu jen do polohy 1 - nazhavim a pak nastartuju. Mohl by to byt ten senzor otacek, jak popisoval rrobertto? Diky za odpoved.
čau to co popisuješ sem něco podobnýho, (mám bezklíčový startování) ale i s klíčem to blblo, nědy nastartoval někdy ne, jednou otočil motor a konec, napojil sem na diagnostiku a nic, tak sem to napojil druhej den a taky nic, až třetí když sem to napojil znova, tak kupodivu nastartoval a ukázal čídlo otáček, výměna za cca 3500kč a startuje

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Re: Problem zo startovanim

Příspěvek od Benik »

tdtom píše:no ma to okolo 150 tis. a ma je na sto procent. je to v6 tdi a kupoval jsem to se servisni knizkou po prvni majitelce a servis jen VW. Plna historie vozidla.
No me spis zarazi ze to lip startuje, kdyz nejprve nazhavim a pak nastartuju, pokud to dam rovnou na startovani a cekam tak tam jsou velky problemy.
Ale na sto pro projdu tu kostrici cestu a kdyz pak tohle nepomuze tak asi ten starter.
To ze uz do toho pani nic neinvestovala pred prodejem je mi docela jasny, takze takovy ty opravy jako ramena, kosti a dalsi blbosti, s tim se clovek porve a vymenil jsem vsechno co se mi zdalo v haji, vcetne vsech oleju, ale tohle me dokaze pekne nas..t :) kdyz clovek nevi co s tim.
dobře a co tedy zhavici svicky? diag je ukaze az když jsou uplne KO... ale jestli zhavi na 20%, tak proste zhavi málo a proto ti to nemusi spravnr ohřát spalovaci komoru a tudiz i směs... vymen a uvidis hned nez se budeš zabyvat starterem a vsim s tim spojene...

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Touareg“