Apple Carplay VW Touareg 2015 RSN 850

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
fb_andrej9
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 20.05.2021 08:51

Apple Carplay VW Touareg 2015 RSN 850

Příspěvek od fb_andrej9 »

Zdravim, tak jsem si koupil Touarega a rad bych tam rozjel Apple carplay. Chci si se zkusenymi harcovniky overit, ze od VW original tam Apple Carplay opravdu nerozjedu (pocitam s tim, ale pro jistotu se ptam). A jednim dechem se rovnou zeptam, jestli mate nekdo zkusenost s retrofitem. Momentalne na mne nejlip pusobi tady ta cinska sranda

https://www.youtube.com/watch?v=gc2vOQkbCwQ

Chapu ze displej od vyroby neni uplne vhodny na swipes, nicmene na spotify nebo zobrazit google mapy po nastaveni destinace na mobilu mi to prijde ok.

Diky!

Uživatelský avatar
ol@f
Člen klubu
Příspěvky: 239
Registrován: 10.03.2010 23:58
Bydliště: Brnenska naplavenina
Kontaktovat uživatele:

Re: Apple Carplay VW Touareg 2015 RSN 850

Příspěvek od ol@f »

Zrovna tohle zařízení není úplně Čína a cenově patří k těm nejdražším řešením.

Já pořídil levnější řešení a největší problém je pravděpodobně malé rozlišení originálního displeje a fakt ze aplikace jako google mapy a waze primárně počítají s použitím na zařízení kde vertikální rozlišení je vyšší než horizontální. Když to pak pustíš na originální displej který to má obráceně dojde k tomu ze v některých situacích se to v waze jaksi neposklada na obrazovku. Budu to ještě řešit s výrobcem jestli není nějaká aktualizace a ještě mám pomocí DIP switchu nastavit jiný typ displeje tak to musím vykoumat.
2.5T & American Muscle

Odpovědět

Zpět na „Touareg“