Nádržka ostrikovacu.

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Lungo3.0
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.07.2016 07:48

Nádržka ostrikovacu.

Příspěvek od Lungo3.0 »

Zdravím. Chlapy jak se prosím dostanu k nádržce na ostrikovace? Uniká mi voda. Vždy vse vyteče ale jen do úrovně rezervy. Zustane tam vždy jen ze párkrát umeju okno a uz to hlasi malo vody. Je to 3.0 tdi 2006 Děkuju.

XPajas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 04.10.2016 16:04
Bydliště: Rožnov

Re: Nádržka ostrikovacu.

Příspěvek od XPajas »

Ha, stejnej problem, zatím jsem se k řešení nedostal. Musí se sundat blatník, nebo stačí pravý podběh?
2004 4.2 V8 AXQ v benálu, bez LPG

XPajas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 04.10.2016 16:04
Bydliště: Rožnov

Re: Nádržka ostrikovacu.

Příspěvek od XPajas »

Tak jsem to vcera sel proverit. K nadrzce ostrikovace se dostanes po sundani praveho podbehu. Ten je asi na 10 šroubech a dve matky. Pak ho vytahnes ven a uvidis ji.

To co me kapalo nebyla nadrzka, ale jedno Tuaregových akvárií - jeden z odtokových kanálků se ucpal listím, udělal se tam špunt a pomalu to odkapavalo po vnitrni strane podbehu dolu. Bylo to jen na straně spolujezdce.

Související video je tady
https://www.youtube.com/watch?v=YqRIrtClSpM" onclick="window.open(this.href);return false;
2004 4.2 V8 AXQ v benálu, bez LPG

Lungo3.0
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.07.2016 07:48

Re: Nádržka ostrikovacu.

Příspěvek od Lungo3.0 »

Diky moc. O vikendu se na to vrhnu. Jinak na videu peknej rybnik :-)

XPajas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 04.10.2016 16:04
Bydliště: Rožnov

Re: Nádržka ostrikovacu.

Příspěvek od XPajas »

Podobný rybníky mohou být v prazích. Na každé straně jsou na spodu 3 zátky, z toho vždy jedna s ventilkem. Doporučuju vyndat, umýt, prostříknout ventilek vzduchem, naimpregnovat silicon olejem a dát zpět.
2004 4.2 V8 AXQ v benálu, bez LPG

Odpovědět

Zpět na „Touareg“