Problem s vrtulí. 3.0tdi

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Lungo3.0
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.07.2016 07:48

Problem s vrtulí. 3.0tdi

Příspěvek od Lungo3.0 »

Zdravim. Dnes jsem po trech tydnech prisel k autu a cely den co jezdim mi stale bezi vrtule chlazeni. Zapnu klicek a po chvilce se roztoci na plne otacky a bezi celou dobu co jedu. Po zastaveni a vyndani kluce se jeste chvilku dotaci. Slysel jsem ze tam jsou tri cidla na teplotu vody a jedno je udajne pouze na vrtuli. Mam dotaz - je to tak a je mozne aby to bylo tim cidlem pokud ano kde presne ho najdu. Pripadne jestli nemate nekdo zkusenost cim by to mohlo bejt. Zadnou zavadu mi to nehlasi teplotu vody mi to ukazuje normalne. A vodu tam mam. Dekuju za rady. Jedna se o 3.0tdi 165kw r.v. 2006. Jeste doplnim ze ted kdyz motor uplne vychladl tak stejne cca 6 vterin po zapnuti klicku se vrtule take uplne roztoci. Nejsem si jistej ale rekl bych ze obe dve. Hadam na nejake to cidlo. Ale nerad bych to vezl do znackoveho servisu. Tak prosim tady. Diky.

Lungo3.0
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.07.2016 07:48

Re: Problem s vrtulí. 3.0tdi

Příspěvek od Lungo3.0 »

Můžete tedy aspon poradit kde je cidlo na teplotu vody co udajne ridi vrtuli na chlazeni? Co jsem slysel tak je tam na tohle zvlast jedno cidlo. Diky.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“