LPG - stále problém - jak dál řešit?

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
pospaaaa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 13.11.2010 23:22
Bydliště: Kadaň

LPG - stále problém - jak dál řešit?

Příspěvek od pospaaaa »

Zdravim vas,
Mam 4.2 v8 a nechal jsem udelat namontovat lpg (landi renzo), asi mesic to fungovalo, pak se rozsvitila kontrolka motoru, zajel jsem vzdy na zaruku, provedli kalibraci a vymazali. Kontrolka se rozsvicovala casteji, auto vzdy zaclo skubat a kontrolka se rozblikala (kdyz prestalo skubat,kontrolka zustala vzdy svitit), opet jsem jezdil na zaruku, na diagnostice LPG vzdy bezproblemu, diagnostika auta vzdy ukazala 3.valec vynechavani zapalovani a snad neco i s chudou ci bohatou smesi. Ale pokud auto jede na benzin tak absolutne bezproblemu.Navstevy servisu furt dokola. Bylo mi sdeleno ze je to svickama, ok, nechal jsem u nich dat nove origo svicky -problem nevyresen. Na dalsi navsteve jim udajne na diagnostice LPG vyzkocila poprve chyba , neco se spatnym vstrikovacem, daly mi novej, opet problem nevyresen, ted zas mi rekli ze je to spatnym softwarem LPG, takze zitra 25.1. budou davat novy sw. Jenze si nemyslim, ze se to vyresi softwarem. LPG mam namontovane pul roku a najeto od te doby vazne 5tis km, z toho na lpg urcite jen 3tis km . Jsem vazne z toho uz nestastny. Jak by jste resily dal? Myslite ze je nejaka sance at si to lpg vymontuji a vrati penize? Bojim se ze se budou vymlouvat na ruzne spatne komponenty v aute a po kouskach me nechaji udelat generalku motoru :-/ Diky za kazdou radu

clintkr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 15.04.2011 17:25

Re: LPG - stále problém - jak dál řešit?

Příspěvek od clintkr »

Ahoj,mám na LPG nalítáno cca 70000km,kontrolka motoru mě svítí od začátku,ale problém s motorem nemám,nejsouna LPG emise tak píše chybu.Po výmazu se rozsvítí cca za 50km.Po 2 letech mě začal trochu škubat motor,tak mě nahráli novou mapu a v pohodě.Možná zkusit jiný servis,jinak at si to vemou zpátky.
VW Touareg 3,2 V6

Odpovědět

Zpět na „Touareg“