Hands free

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Hands free

Příspěvek od tornado1 »

Tvoje jednotka neumí bluetooth, dá se nakodovat aby bt šlo ale bez možnosti zobrazení funkci telefonu. Nejlepší řešení je výměna rj telefonu, mám kdyby jsi potřeboval. Mužu převést na svém voze
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

jakukin1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 06.07.2018 22:59

Re: Hands free

Příspěvek od jakukin1 »

Co by to obnášelo, myslím servisně. Zvládnu udělat sám, bez diagnostiky (v nejhorším kámoš má a dělá audiny) a na kolik to vyjde? Jinak to funguje jak s tím kabelem? Mám v loketce Aux (ve spodní příhrádce a nad ní je ještě druhá plochá příhrádka). A ten bezdrátový držák je jen nabiječka?

Ps.: Teď jsem koukal (spíš teda čuměl a hltal stránku za stránkou) na tvůj deníček a to teda klobouk dolů!!
Samsung S7 Edge, Yamaha R1, Peugeot 306 XT 1.8 16v 81kw, Citroen Berlingo 1.4 - pracant, VW Touareg 3.0 V6 176kw 2008, Jakukin1@gmail.com

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Hands free

Příspěvek od tornado1 »

To není žádný bezdrátový držák, to je držák pro adapter
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Touareg“