neposlusny vzduchovy podvozek

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
roomeoo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 04.03.2015 20:45

neposlusny vzduchovy podvozek

Příspěvek od roomeoo »

ahoj vsem. pisu z kompu bez ceskych znaku, tak snad se to bude dat precist. chtel jsem se zeptat:

2 Faults Found:

01400 - Suspension Level Control
001 - Upper Limit Exceeded
01781 - Vehicle Extremely Un-Level
003 - Mechanical Failure - Intermittent

co by to mohlo byt??? ventil na zadnem mechu neutikaji. bude to ridici jednotka? jestli jo tak kde ji najdu?

A pak pry jsou dva ventily nekde kolem kompresoru, ktere maji za ukol kontrolovat tlak v mechach. je to pravda???

Dekuji vsem co budou mit chut a cas napsat mi svuj nazor a dobrou radu. Moc diiiky. Roman

Preji hezky den ;)
Naposledy upravil(a) roomeoo dne 17.06.2017 15:27, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
LUKHA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 04.05.2015 21:01
Bydliště: Plzeň

Re: tvrdy vzduchovy podvozek podruhe.

Příspěvek od LUKHA »

Nastavení tlumičů? Nastavená výška podvozku? Obuté pneu? Co znamená drncá a je tvrdý? Takhle ti asi nikdo moc neporadí....
VW Touareg 5.0 V10 - chip - 413hp, 990 Nm tel.: 727 924 839 (v případě potřeby SMS)

michal29
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 04.05.2016 11:58

Re: neposlusny vzduchovy podvozek

Příspěvek od michal29 »

máš seknutý nějaký čidlo na zadní nápravě, ventil nedokáže upustit z měchu vzduch.. Jinak u kompresoru je rozdělovací kostka, která distribuuje vzduch do systému.

roomeoo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 04.03.2015 20:45

Re: neposlusny vzduchovy podvozek

Příspěvek od roomeoo »

ok. dekuji

Odpovědět

Zpět na „Touareg“