Problém se startováním/nerozsvítí ani maxidot

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
romitek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 02.04.2015 22:41

Problém se startováním/nerozsvítí ani maxidot

Příspěvek od romitek »

Ahoj půl roku už mám Turka 3.0tdi 165kw po faceelift s bezklíč. startováním a odemikáním a začíná něco zlobit za poslední 2dny se mi 2x stalo že auto jde normálně odemknout ať už tlačítkem nebo bezklíče ale nechce startovat ani rozsvítit kontrolky na maxidotu se zobrazují otevřené dveře a když sem s klíčkem dál tak při pokusu nastartovat píše klíček nenalezen jinak nic.Nereaguje ani na zasunutí klíčku do spínací skříňky kdy to ani neodemkne volant.Po odpojení hlavni baterie a opětovném připojení(bez prodlevy) začne vše zase normálně fungovat.Mezi tím co se mi to stalo poprvé a podruhé jsem asi tak 15x startoval ujel cca 150km a vše v pořádku...Našel jsem tu už něco podobného na fóru ale tohle je trošku jiný případ...Jediné co mě napadá co by to mohlo dělat je klíček(ať už slabá baterie nebo v něm odchází imo) nebo řídící jednotka imo dělá nějaké nesmysli?Nemáte s tím někdo zkušenosti nebo nějaký tip co s tím popřípadě kde hledat nějaký problém?

Uživatelský avatar
SupermanXXX
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: střední čechy

Re: Problém se startováním/nerozsvítí ani maxidot

Příspěvek od SupermanXXX »

Je to sice starsi tema ale kdyby jeste nekdo mel tento problem tak umim vyresit. 770 117 800

Odpovědět

Zpět na „Touareg“