Výměna za Touarega

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
parek4u
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 06.09.2013 13:00
Bydliště: Vsetín

Výměna za Touarega

Příspěvek od parek4u »

Ahoj,
nevím jestli je toto téma vhodné zrovna pro vás nadšence do Turků ale přemýšlím o výměně Touarega za jiný vůz, přiznávám hned na úvod že se v autech moc nevyznám tak mě prosím nekamenujte.

Po cca dvou letech co mám Touarega přemýšlím o výměně za jiný vůz, Touarega zbožňuji ale náklady jsou čím dál tím vyšší a potřeboval bych něco spolehlivějšího. Cenovka max do 350 - 400 k, nejlépe také SUV, dost se mi časem změnil nájezd tak bude stačit nějaké to menší SUV s nízkou spotřebou. Jestli ojetinu nebo nový nízko nákladový model netuším.
Ted jezdím každý den jen 20km do práce a 20km z práce, jednou za měsíc delší trasa max do 150km pár krát za rok 600km na SK, to je vše...

Zkuste mi dát typy s čím máte zkušenosti.
Díky

Mám Touareg 2008, 3.0 176 KW, manuál
VW Touareg V6 - 176KW - 3.0 2008<- VW Passat 3B5 1.9 TDI <- VW Polo 1.4 benzín

michal29
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 04.05.2016 11:58

Re: Výměna za Touarega

Příspěvek od michal29 »

Koukni třeba po tiguanu, mensi SUV a daleko spolehlivejsi + samozrejme levnejsi dily. Ja koukam po Multivanu a až bude nejaky extra zachovaly s najetymi 100tis km, asi bych hodne premyslel nad vymenou :-)

Uživatelský avatar
parek4u
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 06.09.2013 13:00
Bydliště: Vsetín

Re: Výměna za Touarega

Příspěvek od parek4u »

Po prohlídce trhu je jasné že bude potřeba investice větší cenu jsme si tedy stanovili na max 700 k.
Včera jsme byl projet nového Tiguana a Passata a je to hrůza, s naším starým Touaregem se to nedá srovnat.

Nemáte někdo srovnání třeba s Q5 nebo Evoque ? Jde mi hlavně o pohodlí v autě, taky ten vyšší posez.
Jak je na tom Touareg 2 se spolehlivostí ? Nerad bych dal za auto 600 a pak to dopadlo že bude stejně pořád v servise s velkými investicemi.

Díky
VW Touareg V6 - 176KW - 3.0 2008<- VW Passat 3B5 1.9 TDI <- VW Polo 1.4 benzín

michal29
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 04.05.2016 11:58

Re: Výměna za Touarega

Příspěvek od michal29 »

muzes jen v kratkosti rozepsat, proc chces dat T1 z domu? co te tak financne dostava?

Jinak je to asi hodne imdividualni, passat B8 se mi treba zdal docela OK :)

Odpovědět

Zpět na „Touareg“