Oprava zadního diferenciálu

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
zvondic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 17.09.2009 21:16
Kontaktovat uživatele:

Oprava zadního diferenciálu

Příspěvek od zvondic »

Zdravím,
již delší dobu se mi při pomalé jízdě při zatočení volantu ozývá zvuk přeskakování ze zadního diferenciálu. Stále se to zhoršuje. Dělá to hlavně když nejsou poloosy v rovině. Pravděpodobně to způsobují vůle mezi soukolím. (bylo diagnostikovno). Údajně je to problém vymezovací podložky, která by se měla vyměnit.
Autorizované servisy jsou pouze měniči dílů a na internetu jsem neobjevil nikoho, kdo by to dělal.
Neporadí mi někdo kdo to opravuje?
Nebo je lepší koupit už použitý diferák?

Dík. ZVo.

TOUAREG 3.0 TDI automat 2005, číslo diferenciálu: 0AB525016P (BKS,BUM)

honza.jd
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 19.06.2014 23:41

Re: Oprava zadního diferenciálu

Příspěvek od honza.jd »

Ahoj,
Co přesně Ti to dělá? Není to jako když se auto trhá po silnici při vytočených kolech?

zvondic píše:Zdravím,
již delší dobu se mi při pomalé jízdě při zatočení volantu ozývá zvuk přeskakování ze zadního diferenciálu. Stále se to zhoršuje. Dělá to hlavně když nejsou poloosy v rovině. Pravděpodobně to způsobují vůle mezi soukolím. (bylo diagnostikovno). Údajně je to problém vymezovací podložky, která by se měla vyměnit.
Autorizované servisy jsou pouze měniči dílů a na internetu jsem neobjevil nikoho, kdo by to dělal.
Neporadí mi někdo kdo to opravuje?
Nebo je lepší koupit už použitý diferák?

Dík. ZVo.

TOUAREG 3.0 TDI automat 2005, číslo diferenciálu: 0AB525016P (BKS,BUM)

Odpovědět

Zpět na „Touareg“