Problém s vypínaní turba u prvního studeného startu V10

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
redrader
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 28.10.2017 16:57

Problém s vypínaní turba u prvního studeného startu V10

Příspěvek od redrader »

Zdarec klubaci, prosím o radu ci tip at se muzu od neceho odpichnout.... mam problem ze svym mazlem, mam motorizaci turka 2004 V10 a muj problem je ten ze mi kdyz nastartuju pri studenem motoru, rozjedu se a trosku vice prislapnu tak mi vykon okamzite zvadne, prestanou tahat turba a i zvuk se samozrejme zmeni. Kdyz hned zajedu ke krajnici, vypnu ho, pak nastartuju tak pak at delam co delam uz mi to neudela. Vysledoval jsem to ze pri cca 70 km/h a prave prerazeni na paty stupen to zvadne. Ale jen prave pri prvni startu po delsi pauze stani. Diagnostika prave ukazovala vahu vzduchu 2 neodstatecny signal. Zkousely jsme je prohodit vahy mezi sebou a stejne to dela takze vahou to neni, pak nas napadl svazek kabelu, ale to az snad naposled, protoze je to hledat v tak velkem motoru celkem pakarna :D Nesetkal se prosim s tim uz nekdo? pripadny nejaky tip na cidlo, dil ci tak... jinak s autem neni absolutne zadny problem, proste mazel nedam dopustit :)

Moc dekuji pokud si toho tady nekdo vsimne a treba necha odpoved :)

llukas.a
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 28.10.2017 22:16

Re: Problém s vypínaní turba u prvního studeného startu V10

Příspěvek od llukas.a »

Ještě by to mohlo být čidlo tlaku, případně prasklá membrána na podtlaku od ovládání vzduchových klapek

Odpovědět

Zpět na „Touareg“