Ukazatel výšky vozidla

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
deni96
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 24.06.2012 21:16

Ukazatel výšky vozidla

Příspěvek od deni96 »

Ahoj nikde jsem tady nenašel odpověď mam Touarega 3.0 TDI 176kw 2008 facelift a předevčírem mi přestal ukazovat v jaké výšce je podvozek takové ty žlutě obdelnicky na prave straně displeje v budíkách? Pojistky OK a diagnostika taky bez chyb? děkuji za radu

deni96
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 24.06.2012 21:16

Re: Ukazatel výšky vozidla

Příspěvek od deni96 »

Nikdo nevi kde by mohl být problém?

texo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 08.03.2014 17:08

Re: Ukazatel výšky vozidla

Příspěvek od texo »

Na předfacelift touaregu se ukazatel výšky podvozku zobrazuje pouze pokud je nastavený režim podvozku jiný než AUTO. Jak je to na facelift od 2008 poradí snad někdo jiný.

spagre
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 28.08.2010 18:07
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukazatel výšky vozidla

Příspěvek od spagre »

No já mám ten FL a taky se mi to tam zobrazuje jen když měním režimy. Jak je tam auto, tak není nutné aby to asi na budíkách strašilo. Schválně si zkus auto zvednout atd.
Paša 2003 v kombíku, Touareg 2008 3.0 TDI

deni96
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 24.06.2012 21:16

Re: Ukazatel výšky vozidla

Příspěvek od deni96 »

Mě to právě ted neukazuje vubec nikdy ani když měnim mezi režimy SPORT, AUTO, COMFORT ani kdyz zvednu auto třeba uplně nahoru

Odpovědět

Zpět na „Touareg“