Měchy ....

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
honzin1975
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 25.05.2014 21:46

Měchy ....

Příspěvek od honzin1975 »

Zdravím , chci se jen podělit jak jsem si naběhnul s měchama

Na mojem Touaregu se ozvala exploze zepředu a hned si kleknul na předek , potřeboval jsem zachranit tak jsem sehnal přes kámoše tel. na týpka z Plzně , poslal mi obratem měch s doporučením že si mam koupit sadu gumiček těsnících , měch přišel opravdu jen ta guma za 3500.- ano neřekl jsem ani popel ,potreboval jsem zachránit , objednal jsem tedy gumičky za 50 euro a vzhuru do výměny , všechno šlo jako po másle , když bylo hotovo tak už po 10min jsem koukal že stojí trošku nakřivo ,po nastartovani to dofouknul a zase ok. , no zkratim to , ... s timto měchem padal napředek přes noc denně , Koupil jsem tedy další starší měch někde od Ustí nad Labem ,ten frajer mi poslal místo předního zadní .... ještě jsem se ptal jestli je to i s tlumičem co je na foto ,řekl ano to co je na foto , zaplatil jsem tedy 3700.- za zadní měch ktery nepotřebuju , Sehnal jsem si tedy přední měch nový i s ventilkem ,manžetou i těs.gumičkama za 6000.- Kdyby někdo potřeboval měch tak umím novej ,krasně voňavej ,za tyhle peníze

Oběma jsem tedy psal že to posílám zpátky a že bych chtěl peníze zpátky .........tím to skončilo a dále bez reakce.

Jen doufám že tu nejste všichni takoví lumpové :-)
Touareg V10 , Audi A6 2.5tdi ,Passat B5.5 2.5tdi ,Golf III 1.4i

Jan Boleslav
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 08.01.2018 23:00

Re: Měchy ....

Příspěvek od Jan Boleslav »

Ahoj, prosím o radu.. problém s podvozkem.
Mám model 2011, vzduch. podvozek.. do dnešního dne bez problémů, najeto cca 208 tis KM.
Dnes jsem jel v režimu SPORT.. z ničeho nic se přepnulo samo na režim NORMAL.
Auto nelze dát do SPORT, lze jen NORMAL nebo COMFORT.
Navíc, když dám ovládacím "kolečkem" na SPORT, na palubním počítači svítí KOMFORT, auto se nesníží.
Nahodile (třeba na křižovatce, když jsem stál) šlo SPORT dát, ovšem hned se zase vrátilo do NORMAL.
Po opakovaném zkoušení se to zatím už nepodařilo.
Když manuálně snížím auto (druhý ovladač na snížení skrz nakládku), auto podvozkem sjede na minimální hodnoty a drží.
U kamaráda napíchnuto na diagnostiku, bez závad.
Osobně se mně v poslední době zdálo, že je auto nějak uskákané, hlavně přes příčné nerovnosti.
Na zimu origo 19", ale druhé auto (ženy) na pérách (Octavia) a ta se mně teď zdá být komfortnější.
Neměl někdo podobný problém?

Odpovědět

Zpět na „Touareg“