asi mezináprava v háji oskákané zadní pneu

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Sard
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 07.10.2014 11:28

asi mezináprava v háji oskákané zadní pneu

Příspěvek od Sard »

nu tak se pochlubim mazlík začal zlobit

ale při rozjezdu a jen za studena se od podvozku ozíva tupé drnčení něco jaku když je uzavřená uzávěra mezinápravy při jízdě do zatačky
...tenhle zvuk se více projevuje právě že při jízdě do zatáčky ale zaráží mě ta jízda po rovině,zadní pneu L a P jsou oskákané
Diagnostika žádnou chybu nepíše.pokud zkusím navolit uzávěru manuálně tak se uzavře,lze i bezprblému zařadit a vyřadit redukci
budu rád pokud někdo poradí co se může dít....
na zdvyži jsem zjistil špatný uložení horního ramene zadní nápravy,rovnou jsem vyměnil všechny ramena horní i spodní.
na kardanech a ani na poloosách jsem vůli nenašel (jen u kardanu k zadní nápravě cca v 1/3 je spoj a zněj vylézá vazelína) přesto nevěřím že by kardan oskákal peneu.

po ujetí cca 10km tak je vše v normálu,pokud netáhnu naložený přívěs s přívěsem se drnčení projevuje hodně výrazně a vesměs a to vždy když je motor v tahu (akceleruji) rovina či zatáčka nehraje roli
dá se nějak stestovat zda je mezináprava odemčená manuálně?
na zdvyži když točim kolama tak uzavřená není ale za jízdy je ovládaná automaticky a tím pádem nevím jestli jí náhodou nedrží zavřenou řj.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“