elektika katastrofa

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
PetrikDvorka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 22.01.2018 18:42

elektika katastrofa

Příspěvek od PetrikDvorka »

chlapi kdo mi pomůže je fakt borec, 3.0tdi, svítí mi tam snad všechny závady, ve VW výpis závad na tři listy, všechno způsobeno podpětím ale test baterky v pořádku, nejhorší že to nejede, J724 jednotka turba nebo P3348 buzení ř.j. turba, nejde bezklíčové odemknutí ani zamknutí ani startování, jen chcípnutí, minimálně jednou za týden to nevezme imobilizér, musím odpojit na chvilku baterku a cajk, a taky občas potom zmizí ty závady a dokonce to jede s turbem tak 30 km. někde bude špatný kontakt asi, ale kde hledat. díky moc

Uživatelský avatar
Baodai
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 15.07.2011 13:30
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: elektika katastrofa

Příspěvek od Baodai »

No ja bych prvne kouknul na kabelovy svazek pod levou nohou ridice, vede podel prahu pod kobercem, byvaji smotane dratu k sobe, byva tam vlhko. Ja mel na palubovce taky diskoteku, ale takovy problemy, jake popisujes, jsem nemel. Stejne kabely vedou i na druhe strane u spolujezdce. Rozdelat a mrknout tam jde rychle.


Sent from my iPhone using Tapatalk

PetrikDvorka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 22.01.2018 18:42

Re: elektika katastrofa

Příspěvek od PetrikDvorka »

taky už jsem to tady zahlédl i video z ruska na youtubu, fakt je že mám každou chvilu zamlžený okno, asi bych měl mrknout pod torpédem jestli odtéká voda, taky to dobíjím čoveče obden pomale jak teslu.

Uživatelský avatar
Baodai
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 15.07.2011 13:30
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: elektika katastrofa

Příspěvek od Baodai »

:-))))) Tesla :-)))) Jo na tu vodu mrkni urco, ja mel koberce nacucane zespodu, ale kudy to tece jsem neodhalil, torpedo zeshora jsem diry nenasel, ale pod prahy ty vypuste mam ciste. Taky jsem dobijel, delaly mi to ty dotykove kliky


Sent from my iPhone using Tapatalk

PetrikDvorka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 22.01.2018 18:42

Re: elektika katastrofa

Příspěvek od PetrikDvorka »

mě to začalo loni, ty tlačítka na klikách a start, bez toho se dalo žít, pak když jsem zastavil nechal to běžet a otevřel dveři, chyba podvozku atd, teď jsem jim říkal ve VW ať mrknou na ten svazek ze dveří, říkali že byl opravovanej ale je v poho, jenže oni tam nic neví, prvně chtěli měnit všechny jednotky, teď je nejhorší to turbo, jezdilo to dvěstě a teď dávám některé kopečky i padesátkou, a to je u Znojma rovina, do Jihlavy bych asi nedojel čoveče :-) mrknu na to jak bude trochu čas, jenže když vidím těch drátů tam to by na mě asi musel bafnout abych to našel

PetrikDvorka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 22.01.2018 18:42

Re: elektika katastrofa

Příspěvek od PetrikDvorka »

14 dní zpátky jsem jel na STK, manik na emisích na to kouká a že můžu jet dom, bo když je ta jednotka turba v pr, tak že ho to tam nepustí, chvilku jsme kolem toho chodili, sundal ten dekl z motoru, hejblo se dveřma asi a najednou bez závad, jedu z technický a opět kontrolka motorek a mrtvolka

Uživatelský avatar
Baodai
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 15.07.2011 13:30
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: elektika katastrofa

Příspěvek od Baodai »

No ja myslim ze kdyz na ty draty juknes, sumdas tu izolacku, jestli teda uz nebude rozpadla, tak ti ty spoje zustanou v ruce, ja to mel tak zoxidovany ze se to rozpdalo na prach


Sent from my iPhone using Tapatalk

PetrikDvorka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 22.01.2018 18:42

Re: elektika katastrofa

Příspěvek od PetrikDvorka »

no potěš a co jsi s tím pak dělal, pájet a překlemovat ? kupovat nový svazek je asi nesmysl, buh ví kde to všude vede. ale kdyby to čoveče fakt bylo tím tak docela pecka, já taky našel https://www.youtube.com/watch?v=xGP8Zs0zh28" onclick="window.open(this.href);return false; zase z ruska, hodili klem cez motor a po problému, akorát nepoznám odkud kam to vede.

Uživatelský avatar
Baodai
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 15.07.2011 13:30
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: elektika katastrofa

Příspěvek od Baodai »

No ja nic, ale autoelektrikar, moc sikovnej pan, kazdej drat zakratil a odizoloval spojil a tepelnou smrstovackou zaizoloval, bylo jich asi 5 nacatych, navic to obalil igelitem a tu cast se spojema dal vys mimo dosah vody, pod to odpocivadlo na levou nohu


Sent from my iPhone using Tapatalk

PetrikDvorka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 22.01.2018 18:42

Re: elektika katastrofa

Příspěvek od PetrikDvorka »

jak budu mít chvilku hned se tam podívám, pamatuješ si jak tam drží ten koberec nebo jak se dostanu k těm drátům, sedadlo odklápím co týden kvůli restartu na baterce ale dál jsem se nedostal :-)

pepebajker
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 03.01.2015 13:31

Re: elektika katastrofa

Příspěvek od pepebajker »

Dotekove kliky? To měl i první Turek nebo se bavíte o 2 ???

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: elektika katastrofa

Příspěvek od tornado1 »

Prvni
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Touareg“