Pískání z palubky

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
spagre
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 28.08.2010 18:07
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Pískání z palubky

Příspěvek od spagre »

Ahoj chlapi,

asi budu hnidopich, ale při rychlosti 85-95 km/h mi něco už docela hlasitě píská směrem od palubky, nebo z motoru, těžko posoudit. Jak se dostanu na 85 , tak to začne pískat. Když přidám víc, tak hlasitěji. Když pak udržuji třeba 90 tempomatem, taxi to píská zlehka. Po 95 to zase úplně přestane. Zrcátka to nejsou, tak jen jestli někoho něco nenapadá. Dělalo to asi už dřív, ale nyní je to hlasiější.
Díky
Paša 2003 v kombíku, Touareg 2008 3.0 TDI

gimbeam
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 16.10.2017 20:24

Re: Pískání z palubky

Příspěvek od gimbeam »

Ahoj,
promiň, že jsem lezu, ale měl jsem, vlastně ještě trochu mám podobný problém.

Já jsem rozebral plast pod předním sklem, mřížku k topení a vybral z tama listí a nepořádek.
To samé i vedle topení, v těch záhybech. Prostě všechno listí, jehličí, apod.

Pískalo mi to neskutečně. Měl jsem prasklé zrcátko /díra v čirém plastu, který se rozsvěcuje při zapnutých blinkrech/. Zalepil jsem díru a lepší

Jen to stále trochu píská.

Když sklopím zrcátka, klid jako v hrobě.


Co by mohlo být na zrcátkách ještě špatně.

Neřešil jsi to?


Díky

spagre
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 28.08.2010 18:07
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pískání z palubky

Příspěvek od spagre »

Ahoj,
co se zrcátek týče, tak tam prý pískají ty plochy v kloubu. Kolega mi to podlepil nějakou origoš hmotou a už to nepískalo. Na druhou stranu se ale začalojedno zrcátko blbě sklápět, takže jsem to vyškrabal:(

To pískání zkusím prověřit, jestli tedy není bordelem. Jen mi je divné, že je to závislé na plynu. Když přidám víc, je to intezivnější. Ale třeba je to tím, že to zrychluje víc, tudíž to ten bordel víc rozrezonuje:)
Paša 2003 v kombíku, Touareg 2008 3.0 TDI

Odpovědět

Zpět na „Touareg“