Automat v nouzovém režimu zmatená jednotka

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
KiliCB
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 13.05.2018 20:44

Automat v nouzovém režimu zmatená jednotka

Příspěvek od KiliCB »

Touareg 3.0 V6 2008 Předem děkuji za radu při nastartování padne automat do nouzaku zůstává trojka.
Vypnu zapnu klíček naskočí do normálu diagnostika zůstane chyba P0864 po čase zmizí.
Někdy nejde nastartovat hlásí šlápnout na brzdu nebo praskla žárovky nechunkčni světlomety a podobně blbosti.
Baterie nové.
Máte s tím někdo zkušenost?
Přílohy
286E9020-4D1B-42E0-8FF2-DAB92FA42415.jpeg

VOVKA.P
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 31.07.2015 22:41
Bydliště: Vychod ČR

Re: Automat v nouzovém režimu zmatená jednotka

Příspěvek od VOVKA.P »

podivej se na kabely pod plastem v prahu (řidičova strana),byvaji tam schnile a to pak dela cirkus na přistrojovce a blokuje paku převodovky
Touareg 3.0 tdi BKS

KiliCB
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 13.05.2018 20:44

Re: Automat v nouzovém režimu zmatená jednotka

Příspěvek od KiliCB »

Děkuji za odpověď ale to byla první věc kterou jsem udělal. Nějaký tip kde jsou řidiči jednotky schované prošel bych to komplet.

klokan123
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 04.05.2018 21:44

Re: Automat v nouzovém režimu zmatená jednotka

Příspěvek od klokan123 »

Zdravím, já mám podobný problém na Touaregu 2005 3,0. Auto také hůře startuje. Baterie je nová. Po ujetí několika km jde do nouzového režimu, Diagnostika ukazuje závady 17224 obvod tlaku snímače A( obě čidla v převodovce jsem nechal již vyměnit včetně oleje) a P1625 can sběrnice info mezi motorem a převodovkou nevěrohodné. Když jsem přejel nějaké výmoly tak převodovka začala špatně řadit směrem dolů, jela jen na 3 a 5 převodový stupeň. Auto pak spadne do nouzového režimu a nejde do otáček. Dopředu a dozadu jede jen na volnoběh. Na přidání plynu nereaguje. Po opětovném nastartování jede zase bez problému cca 6-15 km a pak znovu. Chyba je možná v can kabeláži,ale tu jsem nechal klukama v servisu přeměřit a zkontrolovat, ale chybu na kabeláži nenašli.
Problém, který má kolega se tváří velmi podobně. Pokud by měl někdo pro nás radu nebo měl podobnou zkušenost a vyřešil ji, poprosím o sdělení. Děkuji

Odpovědět

Zpět na „Touareg“