Rychle odchazi dvouhmotový setrvačník

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
eircomZX9R
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 19.11.2014 00:47

Rychle odchazi dvouhmotový setrvačník

Příspěvek od eircomZX9R »

Mam velky problem s dvouhmotovým setrvačníkem ze se rychle opotrebovava Asi pred rokem a pul probehla vymena teho setrvacniku a uz jsem ho musel menit znovu protoze jsem stale musel stat na spojce aby se auto treba na krizovatce nerozklepalo. Asi pred mesicem dalsi vymena a uz zase citim ze neco neni v poradku (vybrace auta) ale kdyz stojim na spojce tak nic. Dalsi vec je kdyz chci auto prudce roztahnout tak citim malou chvily takove slabe cukani. Obcas mam taky problem tam dat spatecku a ten motorek na konci spojky taky asi nefunguje. Cim to muze byt ze tak rychle odchazi? Touareg 2.5 tdi R5 rv.2005 manualni prevodovka

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Re: Rychle odchazi dvouhmotový setrvačník

Příspěvek od Benik »

spis bych uvedl, jakou spojku nebo jakej setrvacnik si do prevodovky daval... jakou sadu? jinak malá lekce češtiny : vibrace! a zpátečka!
ložisko bylo meneno také? bylo správně odvzdusneno? není praskly silentblok prevodovky? je tam toho dosti na kontrolu...

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Touareg“