vrzganie pri točení volantom

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
smartissk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 05.08.2018 20:20

vrzganie pri točení volantom

Příspěvek od smartissk »

zdravím chcem sa vás opýtať dal som do touarega vačšie pneu ako som ich nahodil tak po otočení volantu začalo niečo vrzgať vpredu predtým som tam mal zimné R17 a teraz som dal letné r20 vrzganie počuť aj keď auto ide aj keď stoji pozeral som aj olej v serve a bolo ho dosť

mám ešte jeden problém asi týždeň dozadu mi prestalo na budíku ukazovať nabíjanie batérie niekedy mi ho ukazuje a niekedy nie keď mi neukazuje nabíjanie tak mi nefungujú ani ostrekovače ako na čelne sklo tak ani na svetlá kontrolka batérie sa mi neukazuje tak alternátor asi normálne nabíja

jedna sa o vozidlo VW Touareg 7L 160KW 3,0 2007

fb_ondrej1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 10.10.2020 21:05

Re: vrzganie pri točení volantom

Příspěvek od fb_ondrej1 »

Dobrý ako ste vyriešil problém s tým vrzganim pri toceni volantu?
Ďakujem

jirikoo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 04.09.2008 09:52

Re: vrzganie pri točení volantom

Příspěvek od jirikoo »

taky mi to dela, specialne na jare a v lete po delsim zahrati volantu, tj. kdyz s tim jezdim v Praze v ulickach atd. a hodne s nim tocim, zatacim. Ctyri servisy na to koukali a ani jeden to nedokazal diagnostikovat, co to dela...

Odpovědět

Zpět na „Touareg“