Blokují se zadní kola

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
vitatomali76
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 27.06.2017 11:40

Blokují se zadní kola

Příspěvek od vitatomali76 »

Ahoj všichni,mám touarega 3 tdi 167kw rv, 2006 prosim o pomoc ,blokuji se mě zadní kola když zatácím,rožla se mi kontrolka ABS,když se rozjedu rovně dopředu jakoby předek nemohl utahnou zadní část vozu a skočí nachvilku do nouzového režimu.Z pod auta je slyšet praskání.Je možne ,že bude v háji zadní diferencial???? Díky moc za každou radu

Uživatelský avatar
DDragoo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 19.10.2007 08:08
Bydliště: Jičín

Re: Blokují se zadní kola

Příspěvek od DDragoo »

vitatomali76 píše:Ahoj všichni,mám touarega 3 tdi 167kw rv, 2006 prosim o pomoc ,blokuji se mě zadní kola když zatácím,rožla se mi kontrolka ABS,když se rozjedu rovně dopředu jakoby předek nemohl utahnou zadní část vozu a skočí nachvilku do nouzového režimu.Z pod auta je slyšet praskání.Je možne ,že bude v háji zadní diferencial???? Díky moc za každou radu

Odpovědět

Zpět na „Touareg“