Hledám mechanika se zkušenostmi s Touaregem 7P

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
RichardK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2006 21:02

Hledám mechanika se zkušenostmi s Touaregem 7P

Příspěvek od RichardK »

Zdravím, chtěl bych Vás požádat o pomoc. Hledám mechanika se zkušenostmi s Touaregem T2 2011 3.0TDI verze Terain tech. Auto je z Čech a má najeto 260tis. Od 120Km/h mi začne velmi hučet a chrastit něco pod sedačkou spolujezdce. Při zvyšování rychlosti hluk stoupá a je natolik silný, že mám strach, aby se něco nerozletělo. Když při této rychlosti vyřadím do neutrálu, tak hluk a vibrace neustanou. Kardan byl venku a je údajně v pořádku? Hluk je podobný, jako když je špatné ložisko v kole. Takže se domnívám, že se jedná o ložisko v redukční převodovce. Byl jsem u několika opravářů, ale nikdo není schopen říct co je špatně.
Měl někdo z Vás podobné problémy s redukční převodovkou?

Uživatelský avatar
RichardK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Hledám mechanika se zkušenostmi s Touaregem 7P

Příspěvek od RichardK »

Tak problém vyřešen. Byl to zadní kardan nebo ložisko na kardanu. Vyměnil jsem to jako celek (včetně ložiska), takže nevím co bylo konkrétně příčinou.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“