zatéká do kufru

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
jkobersky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 27.12.2018 15:03

zatéká do kufru

Příspěvek od jkobersky »

20181229_132054.jpg
Ahoj, má někdo zkušenosti se zatékáním do kufru v rohu přibližně v místě pantu? je to přibližně u toho prstu jak je ta dírka ve stropě. Díky Jarek

Vali96
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 26.11.2017 16:47
Bydliště: Ostrava

Re: zatéká do kufru

Příspěvek od Vali96 »

Ahoj možná placnu volovinu ale zkoušel jsi jestli ti zatece při dešti nebo na myčce?Jednou jsem tohle řešil na autě a nakonec byli ucpané odtokove hadice od stresniho okna.Ale to mi chcalo kolem středového zrcátka a kolem A sloupku.
Já bych si rozdělil střechu na dvě půlky a zkoušel bych polivat vodou a koukal jestli se objeví voda v té dirce.

jkobersky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 27.12.2018 15:03

Re: zatéká do kufru

Příspěvek od jkobersky »

Zvažuji že zkusím dát vodu do žlábku od příčníků jestli to poteče tudy.

Uživatelský avatar
breh
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pod Čantoryji

Re: zatéká do kufru

Příspěvek od breh »

Maš ucpane odtoky z prostoru pneumatickych vzpěr pro 5dveře a sklo 5dveři,sundej kryci plasty a cele to tam vyčisti +odtokove kanalky z těchto mist, a i kanalky odtoku lišt hagusu.

jkobersky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 27.12.2018 15:03

Re: zatéká do kufru

Příspěvek od jkobersky »

Díky, taky jsem už na to přišel.... ale stejně jsem musel popustit střechovici a sundat ten plastový kryt pod vzpěrami protože těsnění kolem něj bylo už úplně rozežrané. Tak jsem to vzal z gruntu. .
Asi projdu více bodů těch různých odtoků. Zatím v jiných místech sucho, ale pro jistotu.

Uživatelský avatar
breh
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pod Čantoryji

Re: zatéká do kufru

Příspěvek od breh »

Tak když už chceš mervonoci vypucovat všechna bolava mista, tak sahara pod přednim sklem dolu a vyčistit odtoky předniho skla, dal odehnout předni podběhy ze strany - za přednimi koly tedy před přednimi dceřmi, tam taky budeš jukat kolik kilo pisku tam bude.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“