Ložiska diferenciálu

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Vali96
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 26.11.2017 16:47
Bydliště: Ostrava

Ložiska diferenciálu

Příspěvek od Vali96 »

Čaute mohl by mi někdo poradit jestli se dá přetáhnout ložisko na hrusce diferenciálu. ??myslím tím když se zpětně utahuje matka na unaseci...měnil jsem ložiska a teď to dala strašný rachot uz od cca 5kmh.
Nebo jestli ma někdo navod jak to utáhnout?bylo mi řečeno ze se dotahuje tak nějak na cit .aby se to točilo ale ne zase moc lehce.... nerval jsem to na krev ale mám pocit ze je cítit pri otáčení unasecem jak se točí ložisko. To si myslím není dobře. Na starém lozjsku se to točilo hladce. Byly v haji ložiska na difu,ale vyměnil jsem raději všechny kdyz už to bylo vykuchane... kdyby někdo chtěl můžu napsat čísla ložisek a gufer.. dík za jakoukoliiv radu

Vali96
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 26.11.2017 16:47
Bydliště: Ostrava

Re: Ložiska diferenciálu

Příspěvek od Vali96 »

Opraveno.. byla špatně naklepana jedna panev ložiska.při dotahovani si sedla a tak vznikla malá vůle která ve výsledku dělala neskutečný bordel....
Nicméně už z vše na svém místě a tiché...
Jinak demontaz diferaku s auta není nic složitého ani výměna ložisek . Není se čeho bát. Dělal jsem to v malé garáži. Sada ložisek a gufer cca 3600 plus olej

Pikinak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 12.08.2018 12:35

Re: Ložiska diferenciálu

Příspěvek od Pikinak »

Cau, mohl bych poprosit čísla ložisek na tom difu i těch gufer? Díky

Odpovědět

Zpět na „Touareg“