Vypíná se vyhřívaná sedačka

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
pan_nikdo1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 04.02.2019 23:47

Vypíná se vyhřívaná sedačka

Příspěvek od pan_nikdo1 »

Zdravím kolegové,

pořídil jsem Touarega 2011, nový model, a sedačka spolujezdce resp. vyhřívání se samo vypíná po cca 3 minutách provozu. V servisu tvrdili, že kontakty jsou OK (ale nejsem si jistý tím, že to fakt někdo kontroloval) a že se musí vyměnit celý sedák který stojí cca €1500 což se mi zdá jako nesmysl. Fakt, že se sedačka zapne, začne lehce hřát a pak se sama vypne v cca stejný čas (cca 3min.) mi motá hlavu... pojistky ok... a diagnostika neukazuje absolutně nic.. prosím o radu, jestli se něco podobného někomu stalo a povedlo se vyřešit. Jelikož to řeším v záruce u servisu kde jsem ho koupil nepočítám s tím, že by se ve vlastním zájmu nějak nadřeli nebo přetrhli když to musí dělat "zadarmo"..

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypíná se vyhřívaná sedačka

Příspěvek od teekey »

vadna jednotka/modul nebo cidlo, tak ci tak by to melo byt soucasti sedaku a neda se koupit samostatne, alespon tolik toho pisi na odkazu - https://bit.ly/2DZPQJF" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Odpovědět

Zpět na „Touareg“