Can getaway

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
lamasxxx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 26.02.2017 15:37

Can getaway

Příspěvek od lamasxxx »

Ahoj včera jsem zjistil přes Lcode calculator že v jednotce mám nakodováno snimac tlaku pneu přitom ho tam ani nemám nevíte někdo kodovaní na tuto getawey 6N0909901 kodování mám 77E2E789C8056002 řekl bych že toto kodování není na mé auto dík za každou radu

Uživatelský avatar
ol@f
Člen klubu
Příspěvky: 239
Registrován: 10.03.2010 23:58
Bydliště: Brnenska naplavenina
Kontaktovat uživatele:

Re: Can getaway

Příspěvek od ol@f »

To ze nemáš spínač tlaku v pneu neznamená, že auto to neumí v aute může být TMPS jednotka jen nemáš spínače. S jednotkou se přes diag spojíš? Jinak kódování gateway je podle výbavy vozidla takže by jsi musel mít kódování z tohožného auta.
2.5T & American Muscle

lamasxxx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 26.02.2017 15:37

Re: Can getaway

Příspěvek od lamasxxx »

Ja bych řekl že to kodovaní je špatne nemám ani stahovaci střechu a to v tom kodu je

lamasxxx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 26.02.2017 15:37

Re: Can getaway

Příspěvek od lamasxxx »

ani pamet sedadla ridice tam nemam

lamasxxx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 26.02.2017 15:37

Re: Can getaway

Příspěvek od lamasxxx »

asi chápu jak je možné že se mě zmenilo to kodovaní v cangateway.
Já jsem přehrál sw na rns 510 nahral jsem tam neoriginálni 5238 nemohlo to změnt kodováni gateway?

Uživatelský avatar
ol@f
Člen klubu
Příspěvky: 239
Registrován: 10.03.2010 23:58
Bydliště: Brnenska naplavenina
Kontaktovat uživatele:

Re: Can getaway

Příspěvek od ol@f »

To mi spíš přijde že někdo v tom autě měnil GW a nenakodoval ji správně, jestli přehrani FW RNS510 může změnit kódování GW to nevím jistě ale přijde mi to nepravdepodobne
2.5T & American Muscle

lamasxxx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 26.02.2017 15:37

Re: Can getaway

Příspěvek od lamasxxx »

no je to možné že to někdo měnil to nevím spíše by mě zajímalo jak to mám nakodovat nasel jsem si kalkulačku VIS ae moc tomu nevěřím tak scháním jestli někdo nemá něco jiného než vis ten kod už tam zvladnu hodit ale nechci to dávat z toho VIS.
A když zmním kodovaní té getawey budu muset měnit kody i v ostatních jednotkách?

Uživatelský avatar
ol@f
Člen klubu
Příspěvky: 239
Registrován: 10.03.2010 23:58
Bydliště: Brnenska naplavenina
Kontaktovat uživatele:

Re: Can getaway

Příspěvek od ol@f »

Otázka jestli GW hlásí že se s nějakou nakodovanou jednotkou nemůže spojit. Původní kódování máš uložené takže můžeš opatrně zkusit otevřít installation list a odebrat co si myslíš že tam není případně s čím se GW nemůže spojit když dáš full scan.Obrázek
2.5T & American Muscle

lamasxxx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 26.02.2017 15:37

Re: Can getaway

Příspěvek od lamasxxx »

dával jsem uplný scan a zjištěno toto přiložené foto . Každopádně z lcode can getaway jsem zjitil že v autě nemám stahovací střechu, tlak pneu tam možná jednotka bude ale nevím jestli je tam opravdu fyzicky, tažné tam nemám, ani pamět sedadel řidiče a spolujezdce, pomoc nastupovaní strana spolujezdce, parkovací pomocník ll to ani nevím co má dělat, speciální funkce to také nevím co znamená nevím jestli jsem na něco nezapomněl .
Tak nevím jak si mam přes kalkulačku z vis vytvořit kod pro mé auto když ani přesně nevím co tam vše má být
Přílohy
IMG_20190304_184331.jpg
IMG_20190304_184401.jpg
IMG_20190304_184412.jpg

lamasxxx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 26.02.2017 15:37

Re: Can getaway

Příspěvek od lamasxxx »

podle tabulky jsem zadal výbavu kterou si myslím že bych měl mít a vyšlo mě toto FF3F17EB0F006002 jen nevím co se stane když to bude špatně abych vůbec nastartoval

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Can getaway

Příspěvek od tornado1 »

gateway je v budících!!!!!!!!!!!!!!!!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
ol@f
Člen klubu
Příspěvky: 239
Registrován: 10.03.2010 23:58
Bydliště: Brnenska naplavenina
Kontaktovat uživatele:

Re: Can getaway

Příspěvek od ol@f »

lamasxxx píše:podle tabulky jsem zadal výbavu kterou si myslím že bych měl mít a vyšlo mě toto FF3F17EB0F006002 jen nevím co se stane když to bude špatně abych vůbec nastartoval
Hele já to bohužel nepomuzu mám TII takže srovnání výbavy a jednotek nám bude k ničemu. Muzes zkusit vypnout v tom seznamu jen drobnost jako třeba tu střechu a pak postupně pokračovat dál. Já bych v tomhle případě spíš použil VCDS a šel cestou výpisu GTW na idetifikaci jednotek se kterymi se gtw nemuze spojit než použil vagcan.

Každopádně platí pravidlo nevíš li co děláš svěř to odbornikum, odkud jsi, možná bych ti mohl někoho doporučit.
2.5T & American Muscle

lamasxxx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 26.02.2017 15:37

Re: Can getaway

Příspěvek od lamasxxx »

To asi jo ale ta datová sběrnice je tedy špatně nakodovana ale všechno jede normálně jen mě to hlásí pár chyb proložené foto výše a náhodou jsem zjistil z toho vycteneho lcode z té datové sběrnice že tam jsou věci které v autě vůbec nemám tak jsem chtěl od někoho rozumného poradit co s tim

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Can getaway

Příspěvek od tornado1 »

Správně nakodovat to s tím
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

lamasxxx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 26.02.2017 15:37

Re: Can getaway

Příspěvek od lamasxxx »

Mám vcp to není obyč vagcan spíše fakt řeším proč ta jednotka byla tak nakodovana já bych řekl že to udělala ta rns když jsem přehrál v ní ten soft

Odpovědět

Zpět na „Touareg“