Koncovka vyfuku individual

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Lungo3.0
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.07.2016 07:48

Koncovka vyfuku individual

Příspěvek od Lungo3.0 »

Prosim vas nemuzete nekdo zmerit rozmery koncovky vyfuku u Individualu pripadne r50? Davam na sve auto naraznik z toho auta a porad nevim jakou koncovku koupit aby do te diry nebyla moc mala nebo zas velka. Pripadne odkaz na nejaky tuning shop na koncovku ktera tomu odpovida. Ja nikoho s takovym modelem v okoli nemam. Diky za pomoc.

Lungo3.0
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.07.2016 07:48

Re: Koncovka vyfuku individual

Příspěvek od Lungo3.0 »

Koukam tady se clovek zadne rady nedocka.

milan000
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 295
Registrován: 05.06.2012 12:50

Re: Koncovka vyfuku individual

Příspěvek od milan000 »

Stačí si změřit díru v nárazníku jenom

Milan

Lungo3.0
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.07.2016 07:48

Re: Koncovka vyfuku individual

Příspěvek od Lungo3.0 »

Dik to mne nenapadlo. Objednam tedy koncovky za 6tis a pak zjistim ze to nevypada tak jak v originale. Skoda ze to na google vsechny r50tky nejsou foceny s pravitkama u vejfuku. Myslel sem ze neni problem kdyz to tady chlapy maj aby nekdo zmeril sirku a vysku a napsal to sem. V poho driv nebo pozdejc nekde na parkingu nejakeho uvidim tak si to zaridim. Tady to forum je o nicem. Clovek se toho vic dozvi z googlu nebo nemeckem foru. Sbohem vsem.

milan000
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 295
Registrován: 05.06.2012 12:50

Re: Koncovka vyfuku individual

Příspěvek od milan000 »

Tak ono stímhle Tvým přístupem se ani nedivím, že se Ti nikdo neozve. Sbohem

Milan

Forest50
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 25.08.2016 15:49

Re: Koncovka vyfuku individual

Příspěvek od Forest50 »

milan000 píše:Tak ono stímhle Tvým přístupem se ani nedivím, že se Ti nikdo neozve. Sbohem

Milan
OK.Souhlas. Forest

Lungo3.0
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.07.2016 07:48

Re: Koncovka vyfuku individual

Příspěvek od Lungo3.0 »

Tak to je dobry. Rok tady slusne prosim o rady a pomoc, sam kdyz vim tak poradim. A na me prosby nikdo nereaguje. A to sem nezadal o zadne slozite technicke rady. A jen mi dojde trpelivost tak najednou vsichni pohorseni mim PRISTUPEM. jo docela sranda :-)
Kdo muze at mi smaze profil. Ja sem tu moznost nikde nenasel.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“