Svítí abs a bliká kontrolka brake

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Trubec1@seznam.cz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 21.04.2019 10:00

Svítí abs a bliká kontrolka brake

Příspěvek od Trubec1@seznam.cz »

Všichni vás zdravím. Včera sednem do turka, a nikam se nejelo. Rozsvítilo se abs, bliká kontrolka brake a automat pouze poloha P. Přijel kámoš s diag a psalo to 3 chyby. Jednotka abs a jednotka převodovky žádná komunikace, trvale. 3 chyba, signál +15 zkrat na kostru, nebo přerušen obvod trvale. Touareg 3,2 rv 05 USA verze. Nemáte s tím někdo zkušenost? Omlouvám se, jestli se to tu už řešilo. Děkuji za každou radu.

Cais d
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 26.12.2020 21:38

Re: Svítí abs a bliká kontrolka brake

Příspěvek od Cais d »

Muzu se zeptat kde byl problem??Dela mi to podobne..Zniceho nic

Pavel Huk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 30.01.2021 20:41

Re: Svítí abs a bliká kontrolka brake

Příspěvek od Pavel Huk »

Dobrý večer má někdo s takovou závadou zkušenosti děla mi to totéž děkuji moc za odpoved

fb_jakub35
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 11.02.2021 18:17

Re: Svítí abs a bliká kontrolka brake

Příspěvek od fb_jakub35 »

Zdravím Chlapi už jste někdo přišel na to čím to je ..
My jsme se dostali k zavade n247 na cívce magnetu pro tlak brzdy, je uvnitř posilovače... Avšak při proměření dává nějaké hodnoty.. myslíte že to bude rovnou jednotka ABS (kterou diagnostika píše -neverohodny signál )díky za každou radu

julda69
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 07.08.2021 20:02

Re: Svítí abs a bliká kontrolka brake

Příspěvek od julda69 »

Preji pekny den,tak se radim mezi ty,kteri maji stejny problem ABS,vymenil jsem desky, kotouce,pakny,dva dny jsem jezdil uplne bez problemu dva dny auto stalo, pak jsem chtel jet a sviti kontrolka abs a cerveny vykricnik zavada brzd,zluty klic,coz je pry normalni u teto zavady.Uz jsem vymenil rele pod sedackou ridice 433,baterku,ridici jednotku abs,odvzdusnil brzdy,ale stale pise diagnostika nelze se spojit s jednotkou abs,tak mam rozebranou celou palubovku,protoze mi chlapek co mi to pripojoval na diagnostiku rekl ze to muze delat jednotka gatewhay,ktera je pry u meho typu auta v budikach,tam neni.Co clovek to nazor nebo navrh a ted uz nevim kudy kam,nemohl by nekdo poradit.Mam Tuarega 2,5 tdi,razeni klasika,128kW,r.v.11/2004

Vali96
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 26.11.2017 16:47
Bydliště: Ostrava

Re: Svítí abs a bliká kontrolka brake

Příspěvek od Vali96 »

Čau...měl jsem odstavené auto cca 2mesice...vybila se baterka atd...no pak jsem ji nabil dal do auta nastartuju a palubovka jak vánoční stromeček .diag.hlasila asi 5chyb.. abs.. snímač úhlu řízení..podvozek a další píčoviny....už mě polival smrtelný pot 🥺... nakonec se to opravilo samo...rozjel jsem se a po cca 30 metrech všechno zhaslo.. takže auto má svůj život...mimochodem mám jiný problém...při přejezdu retardéru se mi aktivuje 4*4 a pak se to stosuje v zatáčce..už jsem se zmiňoval kdysy dávno ale žádná odpověď tak zkusím teď..

pernt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 09.09.2012 20:38

Re: Svítí abs a bliká kontrolka brake

Příspěvek od pernt »

Už někdo vyřešil? Mám stejný problem

Odpovědět

Zpět na „Touareg“