TOUAREG 2003 3.2i nereaguje na spínačku, pouze něco ve spínačce cvakne

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
Freeda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 19.12.2007 09:46

TOUAREG 2003 3.2i nereaguje na spínačku, pouze něco ve spínačce cvakne

Příspěvek od Freeda »

Ahoj, všem, potřeboval bych poradit, přišel jsem k autu druhý den po jízdě otevřu, strčim klíček do zapalování a nespustí se 1.poloha, pouze se spustí maxidot, lze zapnout navigaci s radiem, posunovat se sedačkami a zamykat a odemykat. Pákou z polohy P nejde. Ale zkoušel jsem zahýbat volantem a ten funguje a následně mi na maxidotu vyběhlo, že je vadné řízení, tak jsem zkoušel plně doleva a plně doprava, a již v tom začíná cvakat cca 30x za otáčku ( dle mého názoru se nazapnul elektronický zámek volantu a tak ani auto nejde do polohy 1. ) Již jsem všera řešil s kolegou, který měl úplně stejný problém před dvěma měsíci ( akorát měl 2007 R5 a Start stop tlačítko ) a prý stačilo vyndal všechny pojistky a zase je zandat na řidičově straně, dokonce se mu to teď zopakovalo, a stačilo opět vyndat, zandat pojistky ) ale u mě to nepomohlo a zkoušel jsem i odpojit baterii pod řidičem a pořád nic.

Děkuji za každou radu:-D

Uživatelský avatar
Freeda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 19.12.2007 09:46

Re: TOUAREG 2003 3.2i nereaguje na spínačku, pouze něco ve spínačce cvakne

Příspěvek od Freeda »

Ještě jsem hledal na youtube, a našel jsem úplně stejný problém v Porsche Cayenne ( je to i totožné vozidlo od VW ) říkají, vyměnit celý sloupek řízení. https://www.youtube.com/watch?v=J7TLtGQjGvI" onclick="window.open(this.href);return false;

petr-corr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 06.02.2016 21:08
Bydliště: Prostějov

Re: TOUAREG 2003 3.2i nereaguje na spínačku, pouze něco ve spínačce cvakne

Příspěvek od petr-corr »

zrovna to taky řeším, pomohlo mi se spojit přes adr 05 oprávnění startu a spustit akční členy. Zámek se zamkne-odemkne a auto funguje. Nikdo neví jak dlouho.. jeden touareg mi takhle fungoval 4 roky, než se zase bloknul, ale jiný jsem zprovoznil v pátek a dnes se opět bloknul. Bude asi opravdu nutná výměna sloupku řízení. Nebo pokud někdo ví o nějakém emulátoru? Či možnost nechat auto trvale s odemčeným volantem?
Touareg 2012, 180kW.

Uživatelský avatar
SupermanXXX
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: střední čechy

Re: TOUAREG 2003 3.2i nereaguje na spínačku, pouze něco ve spínačce cvakne

Příspěvek od SupermanXXX »

Umim jednotku zamku deaktivovat natrvalo a je od toho klid. Jeste muze byt spatna jednotka EZS ktera zamek ridi ale zatim jsem to vzdy 100% vyresil tou deaktivaci, jednotka je da na programator a upravi se. Kdyz privezes auto tak za 2 nebo 3 hodiny odjizdis s hotovym autem. Kdyztak vic info osobne 770 117 800

Odpovědět

Zpět na „Touareg“