Touareg V10tdi

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
batro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KE-BB
Kontaktovat uživatele:

Touareg V10tdi

Příspěvek od batro »

Nazdar , chcel by som kupit v najblizsej dobe Touareg V10 Tdi okolo roku 2003-2004. Nemam stym autom ziadne skusenosti tak by som sa vas chcel spytat ako to vidite s poruchovostou tychto aut a jeho vlastnostami.Najskor by som si nejake doviezol z nemecka. Avsak zdaju sa mi nane priliz dobre ceny maju najazdene cca.100tis KM plna vybava 4 roky stare a len 1,000,000 ??? Diky

arash
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 252
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jílové - Sněžník
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg V10tdi

Příspěvek od arash »

batro píše:Nazdar , chcel by som kupit v najblizsej dobe Touareg V10 Tdi okolo roku 2003-2004. Nemam stym autom ziadne skusenosti tak by som sa vas chcel spytat ako to vidite s poruchovostou tychto aut a jeho vlastnostami.Najskor by som si nejake doviezol z nemecka. Avsak zdaju sa mi nane priliz dobre ceny maju najazdene cca.100tis KM plna vybava 4 roky stare a len 1,000,000 ??? Diky
jj, cena dobra... pred pul rokem stal Touareg V10 TDi (2004, 55000 km) neco pres pul mega v CR!

A ted k autu... Mel jsem moznost se svezt a chvili pozorovat V10 TDI... K tomu motoru neni co dodat, odpich je spickovej a bude se s Tebou rovnat jen malokdo... Vybava je samozrejmosti a abych rekl pravdu, ze vsech znamych, co maji Touarega, Q7 bo X5 jse jeste nevidel nikoho z nich v servise ohledne motorove vady...

Akorat ty emise, no... :roll:
Jooo, a bacha na ELITa, on je tedka nejakej poboznej :lol: a nes**a :lol: :lol:
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
batro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KE-BB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od batro »

Diky za nazor .... dufam ze tak ako s motorom je natom dobre aj s elektrikou :D

Uživatelský avatar
paja02
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: plzen

Příspěvek od paja02 »

Kámoš ho má 2 roky jako firemní.Vše si zatím chválí a bez
problémů, spotřeba je vyšší- no s tím se počítá- jinak super.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Touareg V10tdi

Příspěvek od Mára_VR6 »

arash píše:
batro píše:jj, cena dobra... pred pul rokem stal Touareg V10 TDi (2004, 55000 km) neco pres pul mega v CR!
Za 500? 8O to si děláš srandu :?: To jsem se k tomu měl dostat :?
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

chico
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 29.09.2007 16:06

Re: Touareg V10tdi

Příspěvek od chico »

no uz nekolikrat jsem v inzeratu videl poznamku menem motor treba ve 110 tisic km a tak podobne- to uz ale muselo jezdit nejake hovado ne? kdyz odpali v10 tdi za tak malo km nebo je mozna nejaka vyrobni vada? rad uvitam postrehy ohledne tohoto motoru- je jedno jestli v touaregu nebo phanteonu

Uživatelský avatar
pitukes
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 18.02.2008 18:05
Bydliště: I´m from exit

Re: Touareg V10tdi

Příspěvek od pitukes »

pocitaj s priemernou kombinovanou spotrebou 13-15 l

VodkaFish
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Touareg V10tdi

Příspěvek od VodkaFish »

chico píše:no uz nekolikrat jsem v inzeratu videl poznamku menem motor treba ve 110 tisic km a tak podobne- to uz ale muselo jezdit nejake hovado ne? kdyz odpali v10 tdi za tak malo km nebo je mozna nejaka vyrobni vada? rad uvitam postrehy ohledne tohoto motoru- je jedno jestli v touaregu nebo phanteonu
výrobní vada, dost se to s*alo

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

Re: Touareg V10tdi

Příspěvek od jenda »

chico píše:no uz nekolikrat jsem v inzeratu videl poznamku menem motor treba ve 110 tisic km a tak podobne- to uz ale muselo jezdit nejake hovado ne? kdyz odpali v10 tdi za tak malo km nebo je mozna nejaka vyrobni vada? rad uvitam postrehy ohledne tohoto motoru- je jedno jestli v touaregu nebo phanteonu
Pokud vím tak V10 nebrat, má problémy s rozvody a to přesto že jsou řešené ozubenými koly, někde na foru o tom bylo téma i s fotkama.
VW Lupo Obrázek VW Sharan Obrázek

Uživatelský avatar
luke.bean
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 02.12.2007 14:45
Bydliště: Praha - Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg V10tdi

Příspěvek od luke.bean »

mívalo to dětský nemoci.. dělal jsem rok ve VW servisu a tenhle 10ti válec jsem vyndaval snad 6x kvůli vadným jednotkám turbodmychadel.. to bylo asi největší zlo u těhle motorů a posralo se to snad na každám,kterej vyjel ze začátku výroby.. ale někomu po 10tis najetých km,někomu po 100tis km...
QUATTRO 308kW

Uživatelský avatar
Hugo Boss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 01.06.2008 12:16
Bydliště: Trutnov, občas Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg V10tdi

Příspěvek od Hugo Boss »

jestli chceš V10 tak bys měl vědět že sebemenší závada na motoru a musí jít celý ven.... a že ¨těch závad je... :wink:

Betlem
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 25.05.2008 22:52
Bydliště: Praha, Přerov nad Labem

Re: Touareg V10tdi

Příspěvek od Betlem »

Jak už někdo psal uplně auto na h***o obrovskej problem s turbama a rozvodama

jariss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 26.12.2007 13:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg V10tdi

Příspěvek od jariss »

jedine bmw x5 x3 ty co jeszdi v tuaregach zdravi se vztycenejma prstama ,podle poctu vztycenejch prstu poznaskolikrat majitel tahal motor ven.

briza
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2122
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha,ale jinak jihočech jak poleno a Táborák jak prase
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg V10tdi

Příspěvek od briza »

Pokud je tohle pořád aktuální,tak bych ti spíš doporučil 3.0TDI. Něco jsem s tímhle motorem v Touaregu najezdil a absolutní spokojenost. V10 bych nechtěl a to ani v případě,že by mi za to někdo platil :lol:

Uživatelský avatar
Radek2311
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Roznov pod Radhostem
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg V10tdi

Příspěvek od Radek2311 »

briza píše:Pokud je tohle pořád aktuální,tak bych ti spíš doporučil 3.0TDI. Něco jsem s tímhle motorem v Touaregu najezdil a absolutní spokojenost. V10 bych nechtěl a to ani v případě,že by mi za to někdo platil :lol:
Svezeni s V10 je moc hezke ale plně s tebou souhlasim.
R
Radek
tel +420604111999
radek@auto-chiptuning.eu
http://www.auto-chiptuning.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Touareg“