VW Touareg 5.0V10

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
roman šustek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 21.02.2009 19:12

VW Touareg 5.0V10

Příspěvek od roman šustek »

Má někdo zkušenosti se snížením pneumatického podvozku pomocí vstupu do jednotky pérování? Mělo by to jít, je potřeba kod ke vstupu do jednotky = problém - prý neznají ani ve VW servisu, vše se dnes řeší přes net přímo v Německu.Známej v servisu mi říkal, že by do toho nelezl, buď to nezná a nebo se mu nechce. Zajímá mne jestli to někdo umí udělat a hlavně jaké jsou s tím zkušenosti. Nechci žádný extrém, max tak 25 mm dolů v režimu auto, aby Touareg nevypadal pořád jako koza - taky myslím, že sleze spotřeba. Poradí někdo?

marek76

Re: VW Touareg 5.0V10

Příspěvek od marek76 »

roman šustek píše:Má někdo zkušenosti se snížením pneumatického podvozku pomocí vstupu do jednotky pérování? Mělo by to jít, je potřeba kod ke vstupu do jednotky = problém - prý neznají ani ve VW servisu, vše se dnes řeší přes net přímo v Německu.Známej v servisu mi říkal, že by do toho nelezl, buď to nezná a nebo se mu nechce. Zajímá mne jestli to někdo umí udělat a hlavně jaké jsou s tím zkušenosti. Nechci žádný extrém, max tak 25 mm dolů v režimu auto, aby Touareg nevypadal pořád jako koza - taky myslím, že sleze spotřeba. Poradí někdo?

Jsem ani nevěděl, že to počítačově jde snížit. Mám pocit, že autorizovaným servisákům se do toho příliš nebude chtít :-(

Uživatelský avatar
jirka.auto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 15.03.2009 21:00
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Touareg 5.0V10

Příspěvek od jirka.auto »

ja bych se do toho taky nepoustel mam tuarega i ty kody na vstup do jednotky a mam i kody na vyskovou hladinu auta.Ale neodvazil jsem se do toho preci jen by to mohla byt draha legrace. :lol:
Jirka.auto

roman šustek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 21.02.2009 19:12

Re: VW Touareg 5.0V10

Příspěvek od roman šustek »

jirka.auto píše:ja bych se do toho taky nepoustel mam tuarega i ty kody na vstup do jednotky a mam i kody na vyskovou hladinu auta.Ale neodvazil jsem se do toho preci jen by to mohla byt draha legrace. :lol:
Nevím, u kámoše v servisu je program, chybí ty kody. Mám kontakt na firmu v Praze, ta to udělá za 1200,- . V čem je podle Tebe problém? Známej z autorizovaného prý jednak ty kody nesežene, jdou on line z Německa, prý a jednak jako servis mi to samozřejmě neudělají - změna jízdních vlastností atd.Zajímá mne, jestli to někdo nemá a jaké jsou zkušenosti. JS Design na to má nějakou jednotku za 1500 eu, právě ten pražák mi říkal, že podle něho není žádná spec. jednotka třeba, že to jde přímo v jednotce pružení. Tak nevím, pátrám.

Uživatelský avatar
jirka.auto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 15.03.2009 21:00
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Touareg 5.0V10

Příspěvek od jirka.auto »

Tak tady v te priloze ti posilam navod jak na to a zadnej pristroj za 1500 euro nepotrebujes pouze vag.
Přílohy
snizeni podvozku touareg.doc
(1 MiB) Staženo 218 x
Jirka.auto

roman šustek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 21.02.2009 19:12

Re: VW Touareg 5.0V10

Příspěvek od roman šustek »

No a Ty se teda bojíš čeho, když to máš takhle zmáklý! Jo, ten kámoš v servisu má VAG, to vím, tam to jde. Jen mi pořád vrtá hlavou, proč vždycky, když je někde tuning Touarega a nebo Cayena, tak všude píšou o speciální jednotce na úpravu podvozku od JE design - koukni na stránky http://www.je-design.de" onclick="window.open(this.href);return false; - ale nikdy nenapíšou, že to lze udělat přímo v jednotce pružení. Shodou okolností jsem zrovna dnes mluvil s tím známým od VW, z Porsche a ten mi řekl, že by toho teda fakt nelezl. Tak teď babo raď!

Uživatelský avatar
jirka.auto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 15.03.2009 21:00
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Touareg 5.0V10

Příspěvek od jirka.auto »

ja mam autoelektriku a kdyz jsem si koupil tohle auto tak jsem se o to hodne zajimal.Ale kdyz si to vezmes logicky tak stejne ta jednotka od JE-DESIGN udela jen to ze snizipodvozek pouze o urcite mm.A to same ti udela u vaga.Kdyz si vezmes ze existujou ty kody na snizeni nebo zvyseni podvozku tak asi se to da udelat.Na co jinak jsou ty kody.
Jirka.auto

roman šustek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 21.02.2009 19:12

Re: VW Touareg 5.0V10

Příspěvek od roman šustek »

Tak teď koukám, jsem blbej, Ty už jsi mi odepisoval a něco jsme i psali. Mám kontakt na chlápka v Praze, ten to prý teda dělá, ale trošku se toho taky bojím, aby nebyl průser.Znáš to - všichni odborníci, ale z peněženky pak taháš sám. Nevadí mi zaplatit, ale chci mít jistotu.Mám to v pracovním meilu, když tak pošlu, třeba tu firmu znáš a budeš vědět, jestli se dá věřit.
Prosím tě, jseš asi borec okolo elektro - víš něco o tom "zasr" dešťovým senzoru? Nejde to nějak zkontrolovat na funkčnost a správnost funkce? Připadá mi, že si to hraje svoji písničku, nejraděj bych to vyhodil a měl to kývání na ovládání manuálně tím kolečkem. Víš něco o tom?
Jinak taky uvažuju o chipu, nejde ani tak o výkon, ale vím, že vždycky mi slezla spotřeba - u tohohle každej litřík dobrej. Máš nějakej tip? Máte v Praze víc možností a hlavně se ví reference.Jsem v Praze dost, ale to víš, k takovýmu infu je třeba být místní.To Tvý ABT by nemuselo být špatný.Dík za případnou ochotu

Odpovědět

Zpět na „Touareg“