Odpálená Navigace s radiem v Touaregu

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
ghosthiden
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 08.10.2008 09:58

Odpálená Navigace s radiem v Touaregu

Příspěvek od ghosthiden »

Zdravím a žádám všechny o radu prosím :roll:

zcela se mi "odpálil" radionavigační systém v mé V10TDI, zřejmě došlo ke zkratu nebo k přehřátí. Nutno podotknout že auto bylo uplně z první várky co přišla na náš trh (2004). Prostě kompletně nefunkční a v servisu mi řekli že bohužel jediný řešení je koupit novej. Půl roku jezdím s černým displejem a bez rádia, ale řeknu vám dlouhý cesty sám v autě bez rádia hotový peklo, proto už mi došla trpělivost. Nejde mi teď už o navigaci, začal sem používat tomtoma a jsem spokojenej, jde mi jen o to rádio.
Je nějaká možnost bez toho abych kupoval rovnou novej set abych rozchodil pouze radio s obrazovkou?? nechci vyhazovat peníze zbytečně...
Díky moc všem za dobré rady :wink:

Uživatelský avatar
Filas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 30.05.2008 14:53
Bydliště: Praha - Západ

Re: Odpálená Navigace s radiem v Touaregu

Příspěvek od Filas »

Kup nový rádio s navigací. Jestli tam máš ještě to bez dotykovýho displeje, což asi podle roku výroby jo, tak se dá sehnat cca okolo 8000,- .

Uživatelský avatar
SCULLY-1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: Odpálená Navigace s radiem v Touaregu

Příspěvek od SCULLY-1 »

Trochu bych si s tím pohrál 8)
DIAGNOSTIKA, CHIPTUNING, (VAG,TACHO,PIN)dojezd km na budíkách,ELEKTRIKÁŘ, kompletní SERVIS vozů
specializace na Galaxy, Sharan, Alhambra :-) opravy Maxi i polodotů tel.605040040

Odpovědět

Zpět na „Touareg“