Touareg a střešní nosiče

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Doctr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 29.09.2008 22:04
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Touareg a střešní nosiče

Příspěvek od Doctr »

Čau všichni otec jsi koupil touarega a v okamžiku kdy přišel na objednavku do prodejny VW jsi chtěl dodat nějake doplňky.Co nas zarazilo že nejde dodat na Touarega střešní podélné nosiče jde to jen při výrobě, nebo nechat namaontovat ty 2 posuvne lyžiny.Chci se timto poradit jestli nema někdo takovou skušenost jestli je to pravda že to nejde dodat časem na vůz.Hodně mě to (sere ) napřes řikali že to jde necha se to pak obědnat jak bude na prodejně ale teď zas řikaji že to nejde.


Předem věem děkuji

Uživatelský avatar
KOUDA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg a střešní nosiče

Příspěvek od KOUDA »

zdravim,

je jsem se nepidil po podelnych listach-lyzinach, ale rovnou po pricnikach......

na mem aute nebyly zadne, jen z vyroby drazky podel strechy na obou stranach....

tak jsem zakoupil Thule, tady v Praze-Vrsovicich a musim rict, ze zatim parada
Montaz velmi jednoducha, pan na prodejne mi velmi ochotne pomohl to cele dat do kupy a na strechu - otazka cca 20 min...a celkova cena 4.300 korun ceskych...za vsechno, i s jednou sadou zamku navic.....

a doufam, ze bude nosic slouzit co to pujde....rakev na lyze uz mame, takze hura na hory..

Kouda

Odpovědět

Zpět na „Touareg“