cena servisu u touarega

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Uživatelský avatar
zerling
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 30.12.2007 23:36
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: cena servisu u touarega

Příspěvek od zerling »

Tý jóó. Co na to říci....Jsou to pěkní neřádi. Už jsem to tu sice psal, ale zeptám se ještě jednou. Proč hodina oprav Passata stojí 800,-Kč a Oktávka jen půlku? Materiál chápu, ale hodina práce na konstručně podobných autech je pořád jen hodina.
Mimochodem v Porshe Praha mi při jedný garančce urvali takový to plastový kolečko jak je u palubní desky. Pak mi to trošku vrzalo, tak jsem si to svépomocně opravil. A v autorizovaném servisu Fromer a Jaromiš mi při opravě výfuku někdo ukradnul zadní reproduktor ze dveří.
V obou servisech jakékoliv pochybení razantně odmítli ! Za co tedy platím tak nechutné peníze v autorizovaných servisech, když mi to Mates ze dvora opraví mnohem líp ?

Tím chci jen říci, že vzhledem k tomu, kolik stojí v Touaregovi každý šroubeček, bych při každé garančce asi trnul hrůzou :|

Odpovědět

Zpět na „Touareg“