Touareg

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Touareg

Příspěvek od LuboR5 »

Díky. Musím ještě pozjistovat ten systém upnutí ty tam tuším nemáš ty dotahovaci kleste ale pisou že je to do 80 mm takže by to jit mělo jinak v zadnem obchodě nejsou schopni mi to potvrdit. Asi nikdo nekupuje boxy. Jinak vidím to na Thule Dynamic 800.

miky20
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 20.06.2009 13:50

Re: Touareg

Příspěvek od miky20 »

Je tam origo uchycení boxu. Nevím jak to mají pojmenované, ale je to vidlička která se zasune do patentu v boxu. Když koupíš nový box tak to tam budeš mít. Dá se to přesazovat a je to přesně to co potřebuješ. Redukci nepotřebuješ. Jen si k tomu kup i schůdky.

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Touareg

Příspěvek od LuboR5 »

http://www.youtube.com/watch?v=siBIHvEyAQM" onclick="window.open(this.href);return false;

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Touareg

Příspěvek od LuboR5 »

mám obavy aby se ty nůžky dostatečně rozevřely na ten náš příčník , nejlepší bude to vyzkoušet holt ,

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Touareg

Příspěvek od ameron »

LuboR5 píše:používá tady někdo střešní box Thule ? Excellence, Motion , Dynamic, spíš mě zajímá jestli jde uchytit na ty naše příčníky tím jejich power click , nebo jak ? mě se zdá že by to šlo i s tou T-drážkou když vysunu tu gumu z příčníku tak prodávají takovou redukci. a jaký rozměr 800, 900 , ????
Mam Thule Extender (to iste ako origo nosic vytahovaci na 6 parov lyzi co sa da objednat v Etke) viac o uchyteni som pisal tu: http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=9 ... 6&start=10" onclick="window.open(this.href);return false; potrebujes na to speci podlozky na T-drazku daju sa objednat vo VW.

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Touareg

Příspěvek od LuboR5 »

takže ji použil ty 4ks šroubků a vyndal jsi z příčníků tu gumu a zasunul jsi tam ty šroubky do T drážky a na to jsi posadil ten box a zevnitř přišrouboval ? rozumím tomu správně ?

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Touareg

Příspěvek od LuboR5 »

na Thule stránkách mají taky takové šroubky , ale mám obavy jestli to box který má přes 2m a bude plný neustřihne ty 4 šroubky jako nic když se něco stane nějaká kolize atd. šroubky stojí cca 1000kč.

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Touareg

Příspěvek od ameron »

Ano tak ako pises su tam tie predlzene srouby presne so sklonom podlozky na radius priecnika Touarega I. sedi to presne ja box nemam mam ten Thule Xtender nosic na 6 lyzi je to presne ako katalogovy nosic VW pre 6 lyzi vysuvatelny. Drzi to absolutne vobec to nedavam dole a jazdim s tym po dialnici. Thule tie podlozky v ponuke na touareg nema - zistoval som, ja som to kupoval ako som pisal vo VW.
Ked pojdem von a nezabudnem vyfotim ti to.

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Touareg

Příspěvek od LuboR5 »

díkes moc , máš pravdu bude to chtít ty origo z vw , ty thule totiž nemají to zakřivení takže budou dopryč protože ten příčník je prohnutý , zítra jdu zkusit jeden box tuším že to je Pacific 780.

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Touareg

Příspěvek od ameron »

LuboR5 píše:díkes moc , máš pravdu bude to chtít ty origo z vw , ty thule totiž nemají to zakřivení takže budou dopryč protože ten příčník je prohnutý , zítra jdu zkusit jeden box tuším že to je Pacific 780.
Ak to chces k boxu tak neviem ci tam nie su ine podlozky, treba to pozriet v etke mam pocit ze pre box su ine. Tieto moje su len do T drazky na nosic lyzi.

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Touareg

Příspěvek od LuboR5 »

a je to vyřešeno , jedinný kousek který opravdu pasuje jak má , a bez žádných uprav přesně na origo příčníky
Přílohy
IMG_1716.JPG

miky20
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 20.06.2009 13:50

Re: Touareg

Příspěvek od miky20 »

Další a další XXXXXXXXXXXX


Tohle není inzerce

Uživatelský avatar
RadekN70
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 24.05.2009 13:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg

Příspěvek od RadekN70 »

Potřeboval bych radu, Touareg 3.0TDi, blbne podvozek. LP kolo spadlo dolů, když jsem se na to začal koukat, odpojil jsem kompresor, PN spadla kompletně dólů, zadek je nahoře a PZ kolo je víš jak LZ.
Napadá někoho něco??

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Touareg

Příspěvek od GeneHawkins »

Mě. Je to rozbitý.

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Touareg

Příspěvek od LuboR5 »

už týden jezdím s načipovaným autem a vzhledem k cenám jaké ted tak nějak jsou už velmi dostupné jsem spokojený tak jako bych měl jiné auto takže nikdo se toho nemusí bát mám aktuálně 220t. km . žádné divné projevy nezaznamenávám , jizdní vlastnosti uplně jiné spotřeba o cca 1l dolů v rychlosti průměrně vyšší než před čipem .

Odpovědět

Zpět na „Touareg“