Touareg

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Touareg

Příspěvek od LuboR5 »

něco tu dám i já
Přílohy
20012009489.jpg
20012009492.jpg
01022009513.jpg

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Touareg

Příspěvek od LuboR5 »

:arrow: koncovky jsem dal s 4.2 benzina, a pedály s 5 litra.
Přílohy
11012009478.jpg
12012009486.jpg
13022009549.jpg

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Touareg

Příspěvek od LuboR5 »

ještě by mě zajímalo jeslti když koupím ty světla co máš ty bixenony a dám je místo těch mých jeslti pojednou normálně bez žádného měnění patic a podobně. jinak budu muset implantovat HID do těch co tam mám .

kochta
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 316
Registrován: 16.02.2008 21:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg

Příspěvek od kochta »

navádí tě ta kamera ?

Uživatelský avatar
jirka.auto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 15.03.2009 21:00
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg

Příspěvek od jirka.auto »

ja jsem si tam dodelal skoro vse hodne jsem si tam toho dokoupil za smesne penize z ebay.Treba takhle to vypadalo kdyz jsem si menil sedacky elektricky za sedacky a volant elektricky s pameti.
To auto ma spousty moznosti co se tam da dodelat.Tady malej seznam co jsem tam uz dodelal a podotykam ze to bylo za smesne penize jinak bych do toho nesel.
Original bluetooth hands free VW 1000,-kc vydrazeno ebay DE
volant+sedacky+pasy+zrcatka s pameti zadarmo od kamarada vymena za moje
padla 1800,-kc vydrazeno ebay
chromovy paket kompletni za 4500,-vydrazeno ebay DE
pedaly 1000,- vydrazeno ebay US
gumove koberce napis TOUAREG 1000,- vydrazeno ebay US
kompas+nezavisle topeni bez dalky 800,- vydrazeno ebay DE
vse jsem si udelal a predelal sam a je plne funkcni.Do autorizovaneho servisu jezdim pouze na servis se svym materialem jinak tady v cechach jsou zlodeji nejvetsi je Auto Jarov.Jinak v nemecku maji velkou uctu a polovicni ceny.
Jirka.auto

Uživatelský avatar
jirka.auto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 15.03.2009 21:00
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg

Příspěvek od jirka.auto »

kdyz si dokoupis origo xenony a das je tam tak bude trochu problem s elektrikou na aute ja bych doporucil HID dal jsem je tam kamaradovi a taky to slape akorad nema bi-xenon.A co se tyce te kamery tak nejsou na ni takove ty zlute navadeci cary ale parkuje se stim lepe protoze vidis na kraj narazniku tak i ma zena se vejde do miniaturni diry na zaparkovani.Lubo mas taky pekneho krasavce .Vyfuky jsem chtel taky ale jeste nebyli za normalni cenu a predni naraznik V10 ten chci take.
Jirka.auto

Uživatelský avatar
jirka.auto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 15.03.2009 21:00
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg

Příspěvek od jirka.auto »

a tohle by jste neuhodly kdo ridil.Moje draha polovicka
Jirka.auto

kochta
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 316
Registrován: 16.02.2008 21:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg

Příspěvek od kochta »

no já jsem si dával origo bi xenony a sem tam mi to hlásí chybu.Dá se to opravit? Kameru jsem si koupil origo i rídící jednotku a tv tuner ale nemužu sehnat propojovací kabely dokážeš je sehnat a zapojit díky

Liza
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 18.03.2009 16:32

Re: Touareg

Příspěvek od Liza »

Ahoj, nemohl by mi prosím někdo poradit kde v Touareg 3,0 V6 (2007) najdu kompresor na pneumatické odpružení podvozku?
Díky

Uživatelský avatar
jirka.auto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 15.03.2009 21:00
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg

Příspěvek od jirka.auto »

taky mas nakres kde najdes ten kompresor
Přílohy
kompresor.jpg
Jirka.auto

Uživatelský avatar
jirka.auto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 15.03.2009 21:00
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg

Příspěvek od jirka.auto »

a co se tyce tech xenonu tak da se to opravit ale mus si dokoupit vahy na napravy.A s tou kamerou a tv by jsi mi musel poslat cisla dilu aby jsem vedel zda to k tomu pujde sladit pozor kamery jsou dve jedna can gateway a druha necan gateway zalezi na roku auta.A zapojit se da cokoliv pokavat mas spravne jednotky.
Jirka.auto

Liza
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 18.03.2009 16:32

Re: Touareg

Příspěvek od Liza »

jirka.auto píše:taky mas nakres kde najdes ten kompresor
Móóóc děkuju :D

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Touareg

Příspěvek od LuboR5 »

hele Jirko zajímá mě ta origo bluetooth hands free co je všechno k tomu potřeba ??? já ale na volantu nemám ovládání telefonu :( . ale hands free bych chtěl . nad pádlama jsm taky přemýšlel ale nakonec jsem přišel na to že je vlastně ani nepotřebuji. spíš bych letos chtěl 19" kola nebot mám dvě sady 17" :twisted: . ale jedině zase origo, moc na výběr tam ze 5X120 není takže ty silnější 5paprsky. výfuk jsem koupil i s koncovkama které jsem po menší upravě jen přemontoval , v Polsku za 2000 kč komplet .zbytek mám v garáži :D . ty pedály ve VW stály něco kolem 1500 komplet tak to není tak hrozné .

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Touareg

Příspěvek od LuboR5 »

nad nárazníkem sem taky přemýšlel ale on je delší směrem dolů a asi ti změní dost tu možnost jet do terénu což právě docela používám proto jsem nějak ani nechtěl vzducháč protože bych to měl pořád nahoře , mě se to auto nelíbí jak je to u země takovej rozpláclej osobák :D , a jako vím že vzduch je luxus oproti klasice ale je na tom autě toho odost víc co se může posrat a viděl jsem měch po 3 zimách s byl jsem rozhodnut. jinak se vůbec nechci nikoho dotknout. pokud bych bral funglovku tak jasně že na vzduchu.

Liza
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 18.03.2009 16:32

Re: Touareg

Příspěvek od Liza »

jirka.auto píše:taky mas nakres kde najdes ten kompresor
Ještě jednou díky za ten nákres.
Přestalo nám totiž kompletně fungovat odpružení, je to peklo... :D
Na Jarově, kde jsme auto kupovali, nebyli ani schopný pořádně diagnostikovat závadu, že prý radši vymění celý kompresor a bude to stát tak 80 tis...
Máme dost slušnýho mechanika, který nám už spoustu let spravuje všechna auta, ale na Touarega nemá schémata, takže je momentálně bezradný.
Nevíš, jestli se dá někde pořídit (koupit) ten servisní manuál, ze kterého jsi mi posílat to schéma.
Jinak taky pak přidám fotky, ale až to bude opravené, momentálně nám miláček leží skoro na břiše a není to hezký pohled :( :lol:

Odpovědět

Zpět na „Touareg“