Vrací se voda do nádržky

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ays
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 27.03.2009 09:18

Vrací se voda do nádržky

Příspěvek od Ays »

Zdravím, mám B4 1,8. Pořád to nemůžu pořádně odzvdušnit, když mám otevřený víčko u nádobky, tak mi do minuty voda vyleze, když přidám plyn, tak zas zaleze. Od tý doby mám problém i s LPG, pořád ve volnoběhu cuká, mám pocit že mi zamrzá. Dík za radu.

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrací se voda do nádržky

Příspěvek od Passta »

Postav auto čumákem do kopce a podrž ho trochu pod plynem. Víčko měj zavřený. Ještě zkontroluj, jestli nemáš přicpanou odvzdušňovací hadici co vede do nádobky, i ten nátrubek na nádobce.
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
FError
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1425
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ash
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrací se voda do nádržky

Příspěvek od FError »

Vím že T4 je něco jinýho, ale odvzdušnit to, to je dílo.. najel jsem asi 100km, každých 50km jsem po vychladnutí motoru dolil.. teď už drží
VW OLDIES CLUB : http://vw-oldies.cz" onclick="window.open(this.href);return false; || VW-OLDIES.cz on GOOGLE+

Uživatelský avatar
Ays
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 27.03.2009 09:18

Re: Vrací se voda do nádržky

Příspěvek od Ays »

dík za radu, tak jsem to zkusil a funguje to, ale když auto vystydne tak to musím dělat znova, protože spodní trubka do chladiče je pořád studená, než mu dám zase pořádnej kouř...

Uživatelský avatar
habik.b
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.01.2008 20:09
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrací se voda do nádržky

Příspěvek od habik.b »

Hlavně nezapomínej na to, že musíš mít topení pořád puštěné na plno a ohřát jej na 90, aby byl otevřený i termostat

Odpovědět

Zpět na „Motory“