Skoro nema tah

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dessirer
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 10.04.2009 16:41

Skoro nema tah

Příspěvek od Dessirer »

mam taky problem ze auto mi raz paradne taha,a raz menej,tzn.- mam dajme tomu plny plyn,zacne pekne tahat turbo,a zrazu vypne.Niekedy turbo taha pekne,tak ako sa na slusne vychovane turbo ma :D ale to len fakt ze obcasne...je tam nejaky EGR ventil nanho abo nieco take ?prosim vysvetlite mi to :mrgreen:
v svojom topiku o aute som uz dostal taku odpoved ze turbo alebo regulacia turba je v riti.ako vyzera ta regulacia ? da sa rozobrat ?? atd..pls poradte

Uživatelský avatar
splouchy
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4798
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jižní morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Skoro nema tah

Příspěvek od splouchy »

Dessirer píše:mam taky problem ze auto mi raz paradne taha,a raz menej,tzn.- mam dajme tomu plny plyn,zacne pekne tahat turbo,a zrazu vypne.Niekedy turbo taha pekne,tak ako sa na slusne vychovane turbo ma :D ale to len fakt ze obcasne...je tam nejaky EGR ventil nanho abo nieco take ?prosim vysvetlite mi to :mrgreen:
v svojom topiku o aute som uz dostal taku odpoved ze turbo alebo regulacia turba je v riti.ako vyzera ta regulacia ? da sa rozobrat ?? atd..pls poradte
je to takova banka prisroubovana na turbo ze ktery vede tahlo na paku....to musi pekne chodit a nesekat se...

Uživatelský avatar
Dessirer
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 10.04.2009 16:41

Re: Skoro nema tah

Příspěvek od Dessirer »

:mrgreen: Ďaaaaakujem pekne,idem to hned kuknut,uz som aj v monterkach

Uživatelský avatar
Dessirer
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 10.04.2009 16:41

Re: Skoro nema tah

Příspěvek od Dessirer »

nic tam take nevidim, nema niekto fotku abo popis z knizky ako to vyzera ?je to zospodu turba ?

Odpovědět

Zpět na „Motory“