Problem

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marcuus1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 09.10.2009 17:21
Bydliště: Osoblaha

Problem

Příspěvek od Marcuus1 »

Panove potreboval bych poradit kdyz nastartuju passika tak mi kolisaji otacky a pri jizde kdyz jedu tak mi auto cuka ale kdyz vyradim a proslapnu plyn na neutralu tak to nedela jsem z toho zoufaly viko rozdelovace a palec je novy kable take svicky take Muze to byt treba aji klapkou co je pod sanim???????? :repa: :tit: :ven: Je to 2.0i kod motoru 2E. 85Kw

Uživatelský avatar
king613
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 295
Registrován: 18.02.2009 19:38

Re: Problem

Příspěvek od king613 »

jo jo. filtr dolu, na hadr benzin, otevrit klapku a sup s tim bordelem pod klapkou pryc. a propo jak je na tom vzduchovy filtr?
www.stramberk17.cz Ubytování pod Trůbou.

Uživatelský avatar
kiselina
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 331
Registrován: 19.12.2008 01:49
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem

Příspěvek od kiselina »

muze to byt i lambda a cokoliv s cim souvisi priprava smesi.
TAXI VW Passat B4 1,9 Td
Spěšná zasilková služba, i do zahraničí, 10kč jetý Km

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem

Příspěvek od Passta »

Může toho být víc, nejspíš jak už tady padlo, problém se směsí. Nízký tlak paliva, netěsnost v sání za váhou vzduchu (zkontroluj hadici odvětrání bloku, vede z bloku motoru do takové kostky na víku ventilů a pak před klapku do hadice sání, bývá často zteřelá). Vyčistit klapku a regulátor volnoběhu (váleček mezi víkem motoru a sacím potrubím), taky zkontroluj hadice od něj jestli nejsou netěsné, hlavně ta krátká mezi ním a sacím potrubím. Já na to používám odmašťovač na brzdy a když už je to hodně zasviněný tak mám s úspěchem vyzkoušenej Sviting od Mafry, je to odrezovač, ale krásně rozpouští :wink:
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Marcuus1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 09.10.2009 17:21
Bydliště: Osoblaha

Re: Problem

Příspěvek od Marcuus1 »

vzduchovy filtr je novy asi tak dva mesice dekuji zitra se hned na to podivam :dog:

Odpovědět

Zpět na „Motory“