Passat B4 1,9TDI 66kw Pro a Proti

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
MajklS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Passat B4 1,9TDI 66kw Pro a Proti

Příspěvek od MajklS »

Napište mi,jaké slabiny má toto auto.Motor je nesmrtelnej, ale co zbytek? Není to slabej motor na varianta?Spotřeba?Prostě všechno,co vás napadne,dík

Uživatelský avatar
Brasil10
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 477
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brasil10 »

heh, no tak tedy nevim.... Kamarádka má tenhle motor v Golfu IV a je to strašný jak to nejede... :!: Ale zas čumim jak pátek, když JEDE a má na PC 4,5 litru spotřebu... Ale svezení na hov... Jo.. zlatá 2,5 TDi V6.. to je jiný kafíčko... Pod 85Kw bych rozhodně nešel.... Ale to je věc jak se chceš povozit a taky kolik chceš platit...

Uživatelský avatar
Tomascz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Tomascz »

Kamarád má 66kw v Automatu, je to na klidnou jízdu.

Uživatelský avatar
slamak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LIPŮVKA

Příspěvek od slamak »

auto da se rict bez problemu . motor mam ciplej a kdyz chcu tak si smlsnu skoro na kazdym aute nejen na rovince ale aji do kopca . samo ze se numuzu rovnat s dvaapulkama ale pri spotrebe max . 6 litru pri ceresu to skousnu kdyz me obcas nejaky takovy natre . a v te cene v jake se pohybuji si myslim ze je to dobry svezeni . :ura1: :ura1:
SLAMAK

Uživatelský avatar
MajklS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od MajklS »

No situace je nasledovna: Mam moznost mit od kamarada B4 variant 1,9 Tdi 66Kw. Je to po jeho tchanovi garazovana lestenka ma najeto poctivych 60 tisic. Mam ne priliz dobrou zkusenost s Oplem omegou 2,0 16V s LPG, kdy provozni naklady sou sice stejne /PHM/ ale sem pernamentne v servisu :cry:
Mam obavy abych nesel z blata do louze. Jinak zavodnik nejsem jizdni dynami ka je mi volna chcel bych jezdit po meste za co nejmin. Jezdim rocne 25 tisic :wink:

Uživatelský avatar
Luca_69
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Páša

Příspěvek od Luca_69 »

No fidíš.. já vozím rodinu + dva psy a nebo ve 4ech jezdíme na paragliding. takže divokou jízdu neprovozuju. A jsem fakt spokojenej.. jen jsem pro lepší průchodnost na nezpevněných cestách dal na auto místo 14" plechů 15" el. a jsem fakt happy.
http://WWW.MAJESTYCLUB.CZ" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Luca_69
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Milevsko
Kontaktovat uživatele:

p.s.

Příspěvek od Luca_69 »

Jo a fakt ti závidím tu možnost vyvoněnky.... já to koupil v poměrně špatným stavu a pomalu to dávám dohromady.
http://WWW.MAJESTYCLUB.CZ" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
MajklS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: p.s.

Příspěvek od MajklS »

Luca_69 píše:Jo a fakt ti závidím tu možnost vyvoněnky.... já to koupil v poměrně špatným stavu a pomalu to dávám dohromady.
To mi povidej ja sem koupil omegu od ted jiz byvaleho kamarada, sprasil na ni co mohl a dal sem za rok vse do provozuschopneho stavu abych se nemusel kupujicimu stydet podivat do oci! Me na tom passatu laka hlavne ten motor, pac mi tvrdi ten kamos ze pri rozumne jizde po meste kolem 6 litru coz by me strasne vyhovovalo protoze jezdim 60% mesto 30% mimo a 10% dalnice. Taky me laka ta velikost nadrze protoze na LPG mam nadrz 35 litru a pri spotrebe 12 po meste je dojezd vice nez zalostny! :roll:

Uživatelský avatar
Ivo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vranovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo »

Mam ten motor v B5 a jsem spokojenej. Ale mam to cipnuty, coz ted neni problem a asi bych to byt tebou udelal. Zavidim trochu tem co tu pisi o tak male spotrebe, ale protoze si pisu kolik tankuji, kolik najezdim od te doby co to auto mam, tak muzu s klidnym srdcem rict, ze za 40tis. km co jsem s tim najezdil mam prumernou spotrebu 6.37l/100km. To je skutecna podle tankovani, nikolik dle PC, ktere vykazuje 5.51l/100km. Ale u me je cestovani tak 70% dalnice a mesto a zbytek normalni silnice.
Jinak si v servisu zjisti kdy to majit na rozvody, tusim mi rikali, ze tyto starsi motory chodi v 60tis. km, coz tam mas zrovna najeto, takze by to asi melo jit.
Ivo

Uživatelský avatar
MajklS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od MajklS »

ja nejsem zastancem cipovani, jednou fabrika naznala ze to ma mit 66Kw tak to ma mit 66Kw. Navic po meste a pri bodovem systemu nevidim duvod :wink:

Uživatelský avatar
slamak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LIPŮVKA

Příspěvek od slamak »

jestli to ma najetejch 60 tisic tak je to pro auto z koncernu VW skoro funglovka . ja jsem to koupil taky od kamosa a byl od neho docela vybydlenej . spravoval jen co mu branilo v okamzite jizde . za ten rok co ho mam jsem ho uvedl do odpovidajiciho stavu a jsu s nim max spokojenej . somtacky jezdim pri spotrebe 6 l a jinak Chorvatsko spotreba 5 l podle kilometu a toho co jem natankoval . jestli za to bude chtit rozumny penize tak budes stopro spokojenej .
Naposledy upravil(a) slamak dne 18.10.2006 05:49, celkem upraveno 1 x.
SLAMAK

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Buresmil »

motor je vykonej dot, ale v kopcich poznaz ze by se jeste par koniku uzivilo, ale 81kW ti zase extreme neujede maximalne na rozjezd. jinak spotreba do 6l i kdyz tomu budes slapat za krk. a cca 5l chorvatsko v 5 lidech a nalozeni tak ze skejraji zasterky. (jizda ale s lehkou nohou do 140kmn/h ale pokud je to takova vonavka s poctivejma 60tis km tak bych nevahal ani minutu za ty prachy lepsi pohldlnejsi a spolehlivejsi auto nesezenes :wink:

Uživatelský avatar
MajklS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od MajklS »

Bra diky moc za vsechny reakce, problem je v tom ze mi to nikdo nevymlouva, takze az se duchna rozhoupe / mam predkupni pravo / tak do toho pujdu :wink:

Dekuju vsem

Uživatelský avatar
JonatanCl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CL,Lbc,Uranový doly a pak různě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JonatanCl »

Tak tak, já právě koupil od jakéhosi Helmuta z Wolfsburgu B4 66kW TDi :D
A za dobu, co s ním lítám - cca 1500 km :lol: tak jsem podle tankování a kilometrů spočítal 4,55 l/100 průměr
66kW na B4 stačí v klidu, u B5 bych si už tak jistý nebyl, přeci jen je těžší.
Nejsem žádný závodník, byl jsem schopný svojí bývalou B2 1.8i 66kW
držet v pohodě na 6.5 l/100 průměrné spotřeby.

Ten můj má sice už něco nalítnuto, ale byl servisovaný ve VW, jsem tím pádem v pohodě, takže pokud máš možnost takovéhle voňavky, tak absolutně neváhej
Velký lidi potřebujou velký auta - a jezdit v nich sami:-)

Uživatelský avatar
Jeanette
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KáVé
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jeanette »

JonatanCl píše:Tak tak, já právě koupil od jakéhosi Helmuta z Wolfsburgu B4 66kW TDi :D
A za dobu, co s ním lítám - cca 1500 km :lol: tak jsem podle tankování a kilometrů spočítal 4,55 l/100 průměr
66kW na B4 stačí v klidu, u B5 bych si už tak jistý nebyl, přeci jen je těžší.
Nejsem žádný závodník, byl jsem schopný svojí bývalou B2 1.8i 66kW
držet v pohodě na 6.5 l/100 průměrné spotřeby.

Ten můj má sice už něco nalítnuto, ale byl servisovaný ve VW, jsem tím pádem v pohodě, takže pokud máš možnost takovéhle voňavky, tak absolutně neváhej
No neke, nový fáro! Tak to gratulluju. :wink:
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Motory“