Dotaz na intercooler

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
splouchy
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4798
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jižní morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na intercooler

Příspěvek od splouchy »

bude dokud ho nekdo nekoupí :-D
GTI is pure adrenalin YEAH!!!

Tomas6
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 309
Registrován: 18.12.2010 15:59
Bydliště: okolí Slušovic a Zlína.

Re: Dotaz na intercooler

Příspěvek od Tomas6 »

Hele vodní chladič není vhodný protože přes něj neprojde tolik luftu kolik je potřeba.

Pokud ti to spluchy nabízí za 1500 asi není nad čím přemýšlet.Levněj nic nikde předpokládám neseženeš.

Uživatelský avatar
amg124
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 28.08.2011 18:58
Bydliště: UL

Re: Dotaz na intercooler

Příspěvek od amg124 »

Jj, jen teď hned není těch patnáct kup chechtáků .-)
B4, 1,9TD, 55kW, AAZ, r.v.96, koupeno 8/11, "mechanický chip" - 80kW, kola alu 15´´ Titan, kryt z Octavky 1,9TDi, lemy z G3, http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=127&t=208222" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na intercooler

Příspěvek od vlado742 »

To je veľmi zaujimava ponuka od splouchyho. Ja uz zhanam više roka. Lebo moj prepušta na spojoch. Jeden som nasiel na predaj komplet aj z hadicami za 2000 a ked sme sa dopracovali k fotkam tak bol z golfa myslim. a bol trochu iny ako v pasate.

Uživatelský avatar
amg124
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 28.08.2011 18:58
Bydliště: UL

Re: Dotaz na intercooler

Příspěvek od amg124 »

Je to moc pěkná cena, o tom ani potom, jenže já jsem slíbil (sám sobě :D ), že až teď bude žold, tak vyměním silony na motoru a to taky není nic levnýho :roll: . Na ten IC jsem se ptal jen tak informativně, jestli to vůbec na mýho pášu jde a tak. Takže vyměním silony a buď to nějak spáchám "za děkuju" nebo to hodl bude muset počkat aspoň do dubna.
Jenže pak ještě musím pořešit kuláky :cry: v červnu technickou :cry: a do toho mi doma odešla pračka :cry: , ale co Vám budu tady vyprávět, každej máme kam cpát prachy a každej nevíme kam dřív.

Takže IC asi počká :cry: :x

Teď tak nějak přemýšlím proč jsem vůbec začal uvažovat na IC. Ono to není zas až tak moc důležitý, ale jak jsem tak uvažoval a řešil jiný problém mé myšlenkové pochody mne dostali až sem, ale původ byl fakt úplně jinde 8)

Tak to zkusím nadhodit, třeba někdo bude vědět. Po tom, co jsem si nechal udělat repas čerpadla a auto začalo končně jezdit jak má, tak občas cítím uvnitř vozu spálený olej. Že by se, ale ztrácel z motoru, nepozoruju. Má někdo tucha co to je?
B4, 1,9TD, 55kW, AAZ, r.v.96, koupeno 8/11, "mechanický chip" - 80kW, kola alu 15´´ Titan, kryt z Octavky 1,9TDi, lemy z G3, http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=127&t=208222" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na intercooler

Příspěvek od vlado742 »

Ic určite auto len pomoze podľa mna, Aj ked to nebude až take vyrazne. Mne pretekal olej spod veka ventilov. Skus pozriet ako to tam vyzera. po priapde nove tesnenie.

Uživatelský avatar
RadekB4
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1713
Registrován: 22.08.2011 15:24
Bydliště: OstraVWa-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na intercooler

Příspěvek od RadekB4 »

O IC taky budu uvažovat.. Ale to asi až později s Garret K24 :-P
>> VW Touran alias Mr. T << TDIfun chip - 100 kW
Ex: Passat B4

>> Škoda 100L << - Custom Style - 35,3 kW
Facebook: >> Škodovkou k moři <<

Uživatelský avatar
amg124
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 28.08.2011 18:58
Bydliště: UL

Re: Dotaz na intercooler

Příspěvek od amg124 »

Tak konečně budu o víkendu možná z kraje dalšího týdne dávat do auta IC, záleží na tom kdy mi to od Splouchyho přijde. Co jsem se dočetl tak to bude dělat i RadekB4. Ale mne by hlavně zajímala jedna věc.
Poznám to? :wink:
B4, 1,9TD, 55kW, AAZ, r.v.96, koupeno 8/11, "mechanický chip" - 80kW, kola alu 15´´ Titan, kryt z Octavky 1,9TDi, lemy z G3, http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=127&t=208222" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
RadekB4
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1713
Registrován: 22.08.2011 15:24
Bydliště: OstraVWa-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na intercooler

Příspěvek od RadekB4 »

amg124 píše:Tak konečně budu o víkendu možná z kraje dalšího týdne dávat do auta IC, záleží na tom kdy mi to od Splouchyho přijde. Co jsem se dočetl tak to bude dělat i RadekB4. Ale mne by hlavně zajímala jedna věc.
Poznám to? :wink:

To uvidíš !! :-D Neptej se předem, abys nebyl sklamaný. Ano máš pravdu, taky to budu dělat :laugh:
>> VW Touran alias Mr. T << TDIfun chip - 100 kW
Ex: Passat B4

>> Škoda 100L << - Custom Style - 35,3 kW
Facebook: >> Škodovkou k moři <<

Odpovědět

Zpět na „Motory“