Passat B4 strasne dymi

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Viper1121
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 12.06.2013 15:15
Bydliště: Slovensko - Levice

Passat B4 strasne dymi

Příspěvek od Viper1121 »

Zdravim.. v poslednej dobe mi auto strasne dymi... stalo asi 3 tyzdne, ale uz som na nom par dni jazdil.. ale proste strasne dymi.. takym bielym az slabo sivym dymom.. ale ze je ho dost.. pocas jazdy neviem to som si nevsimol, ale ked stojim.. tak sam o sebe dymi vela a ked mu trosku popridavam tak zadymi...nedavno som menil tesnenie olejovej vane.. ale neverim ze to by s tym malo nieco spolocne? olejovu vanu som navyse utesnil este aj cervenym silikonom takze tesnit by mala... vsimol som si cerstvy olej okolo 4tej sviecky.. neviem co tam hladal...utrel som to dole, mozno sa tam dostal len nahodou z niekade.. uvidime ci sa tam objavi znova...

a este mam jeden problem, obcas ked stojim.. zacnu mi strasne skakat otacky... od 500 do 900 niekedy az ide zdochnut.. a mal som uz aj take ze zdochol... akoby sa dusal ale je tam sportovy vzduchac, takze dychat vie aj som to pozeral.. ani falosny vzduch nema skade tahat tak neviem cim to moze byt..ale ked mu pridam, nejak na 3-4tisic otacok vacsinou to prestane a drzi si 900-1000


ide o Passat B4 1.8
Volkswagen Passat 1.8 (66kW)

petrivetafi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 11.06.2010 16:41
Bydliště: Tanvald
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B4 strasne dymi

Příspěvek od petrivetafi »

neubívá voda?

Jawasystem
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 18.01.2013 16:57
Bydliště: Praha/ Ústí nad Labem

Re: Passat B4 strasne dymi

Příspěvek od Jawasystem »

To vypadá na vodu ve spalovací komoře-těsnění pod hlavou..
VW Paštik (B4) 2.0 GL-moderní veterán

Uživatelský avatar
Viper1121
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 12.06.2013 15:15
Bydliště: Slovensko - Levice

Re: Passat B4 strasne dymi

Příspěvek od Viper1121 »

no vsimol som si unik vody.. nie nejak extra... ale obcas sa ozve ze mam doliat.. tie nadobky su strasne... uz ani nevidno kolko tam tej vody je :D je nejaka stranka kde by sa dala objednat nova nadobka na vodu ?
Volkswagen Passat 1.8 (66kW)

petrivetafi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 11.06.2010 16:41
Bydliště: Tanvald
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B4 strasne dymi

Příspěvek od petrivetafi »

k čemu novou nádobku,stačí naplnit jen vnitřní díru vodou,já tam liju jen nemrznoucí směs i v létě-nemusím se o to starat, nejdřív ale to těsnění-připrav si klíč torx na hlavu(pokud to máš jako já na B4),ve FAQ je ofocená kniha Jak na to

Odpovědět

Zpět na „Motory“