SPOJKA

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Zdeník
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 08.01.2013 21:14
Bydliště: Bohutín

SPOJKA

Příspěvek od Zdeník »

zdravím mám dotaz passat B3 1,9 TD .... zustala mi vyset spojka ... rano po nastartovaní šla trošku opožděně až u podlahy ale to občas udělala když je chladněji ... a pak po cca 10 km mi zustala sešlápnutá ... (s pedálem si mužu dělat co chci jednim prstem což mě zaráží) v kabině u pedálu všechno v pohodě pružinka i ty plastovy držáčky, pístek chodí, nádobka na kapalinu je plná a nikde nic neuteklo, zkoušel sem i přes ovzdušnováky něco vymysleet ale marně... takže zustala asi někde zasekla .... nemáte prosím vás někdo nějakou radu??? :(
VW PASSAT B5 combi 1,9 TDi 1998 81kW

Uživatelský avatar
Someline
Člen klubu
Příspěvky: 80
Registrován: 17.05.2013 18:17
Bydliště: Ted už Chomutov

Re: SPOJKA

Příspěvek od Someline »

nerozsypalo se ti spojkový ložisko? sice je to blbý rozebírat a koukat, ale dost často bejvá bez maziva, takže se to brát i tak, že to případně jenom namažeš...
Mé příspěvky vyjadřují mé osobní názory a nikoho nenutím, aby s nimi souhlasil. Může se vám to nelíbit, můžete s tím i nesouhlasit, ale to je asi tak jediné, co můžete :drinks:

Zdeník
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 08.01.2013 21:14
Bydliště: Bohutín

Re: SPOJKA

Příspěvek od Zdeník »

bylo to hlavním spojkovým válečkem od pedálu ktery netěsnil ;)
VW PASSAT B5 combi 1,9 TDi 1998 81kW

pasikB3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 02.10.2013 11:35
Bydliště: usti nad labem

Re: SPOJKA

Příspěvek od pasikB3 »

Zdravim chlapci... chci se zeptat koupil jsem si passat b3 1.6 td a tedka se mi straci brzdova kapalina a spojka mu zustava nekdy vyset dole... od nadobky na brzdovou kapalinu mam 4 trubicky a 1 vetsi hadicku ktera vede ke spojce....ani jedno kolo nemam orosene od brzdove kapaliny a kapalina v nadobce vydrzi tak cca 3 az 4 dny muzete mi prosim nekdo poradit co nebo cim to muze bejt?? dekuji vsem

Odpovědět

Zpět na „Motory“