Passat B4 66kw TDI 1996 nestatruje, kdyz je auto na slunci delsi dobu

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
honza_h
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 13.12.2009 17:34
Bydliště: Praha

Passat B4 66kw TDI 1996 nestatruje, kdyz je auto na slunci delsi dobu

Příspěvek od honza_h »

Kdyz je horky den a necham auto na slunci, normalne odemknu central, zasunu klicek do zapalovani, otocim do prvni polohy, naskoci budiky a slysim slabe sepnuti relatka. Otocim klickem, a nic se nestane. Starter se ani nezacne tocit, ani z nej nejdou zadne zvuky. Kdyz zajde slunce a venku se ochladi, auto normalne nastartuje. V zime v mrazech startuje super. Nevim, jestli je to necim v kabine nebo v motoru. Koupil jsem si mrazici sprej a nechal auto na slunci, zavada se projevila. Mrazicim sprejem jsem postrikal cidlo teploty kousek od zhavicu - nic, spicnacku - nic, vahu vzduchu - nic, starter a draty na nej pripojene - nic. Postupne relatka v pojistkove skrince -nic. Celou dobu jsem mel otevrenou kapotu a dvere a za chvili auto slo nastartovat normalne. Normalne parkuji v podzemni garazi a za tri roky jsem nikdy nemel problem nastartovat, staci vsak nechat auto v praci na parkovisti na primem slunci a odpoledne nenastartuju, pokud neni zatazeno nebo zima. Diky za kazdou radu.

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B4 66kw TDI 1996 nestatruje, kdyz je auto na slunci delsi dobu

Příspěvek od C3 »

zkusil jsi si pohrat s kontaktama? vycistit na baterce atp? obcas to dela ukostreni za opravdu " zvlastnich situacich"
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Odpovědět

Zpět na „Motory“