Cukání při sešlápnutí plynu Passat 1.6

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
ludvig1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 19.10.2014 18:00

Cukání při sešlápnutí plynu Passat 1.6

Příspěvek od ludvig1 »

Zdravím, díval jsem se již na všechny možné příspěvky a ač je můj problém obdobný jako u jiných dotazů, nenašel jsem zcela shodný. Tedy k problému Pasatek 1.6 benzím jede v podstatě normálně, nezáleží na teplotě ani na jakémkoliv časovém intervalu. Když ovšem přidám plyn například při jízdě do kopce motor se najednou začne dusit a auto cuká a má co dělat aby kopec vyjelo (prutší kopec). Jinak normálně jede, startuje i drží volnoběh. Víte prosím někdo čím by to mohlo být? Co třeba palivový filtr (ikdyž u benzínu to nebývá problematické). Nejlépe kdyby někdo už takový problém odstranil :-) jelikož pak jde už jít po čemkoliv v palivové, nebo zapalovacím systému.

lefty12
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 02.09.2013 18:56

Příspěvek od lefty12 »

Ahoj, já bych zkusil odpojit vyfuk za svodama. Pokud pojede normálně, tak to bude sesypany katalyzátor nebo zbořeny vyfuk. Po odpojení svodů zkusit projet a pokud to pojede normálně, tak zkontrolovat katalyzátor, případně vykuchat. Jinak bude zbořeny tlumič výfuku a nestihaji odcházet spaliny a tím se ten motor dusi.

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk

Márty04
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 30.01.2016 16:35

Re: Cukání při sešlápnutí plynu Passat 1.6

Příspěvek od Márty04 »

Známí koupil pašíka a začalo mu to dělat také v posldní možnosti to už nevěděl co tak vyměnil palivoví filtr koupený v kelly (obič za málo peněz) za Mannácký kvalitní a přestalo to.

Odpovědět

Zpět na „Motory“